як вибрати і поставити на акрилових нігтях

Акрилові нігті не що інше, як підроблений або штучних нігтів. Вони наклеюються на реальних нігтів, і вони може бути зроблено або в манікюрний салон або навіть вдома. Акрилові нігті дуже гарні і дуже поширене серед жінок через універсальність, що акрилові нігті дати жінкам, коли справа доходить до вираження себе. Вони можуть бути пофарбовані з химерними візерунками і стилів. Деякі жінки навіть акрилові нігті проколот і оснащені кільцями нігтів.

Навіщо носити акрилові нігті?

Чому жінки воліють носити акрилові нігті, не дозволяючи їх нормальної нігті ростуть? Для деяких жінок, це просто неможливо. Довгі нігті можуть змусити жінку відчувати себе добрими і скромний, але іноді, коли нігті можуть рости до певної довжини, вони стають крихкими, і вони обламуються. З акриловими нігтями, дівчата можуть мати задоволення мають довгі нігті без проблем â € “, і біль â €”, пов’язані з крихкості нігтя.

Є дівчата, які вважають за краще носити акрилові нігті в спробу обмежити їх гризти нігті звички. Отримання акрилових нігтів вимагає часу і трохи грошей, а також той факт, що вони не мають приємний смак. Навіть звичка гризти нігті дами ніяковіли б укусу на її витончені акрилові нігті.

Для більшості жінок, акрилові нігті просто для прикраси. Це особливо відноситься, коли жінка повинна йти в незвичайний випадок, і вона хоче, щоб виділитися і бути поміченим. Носіння акрилових нігтів може бути миттєвим її квиток в центрі уваги.

покласти їх на

Існують два способи отримання акрилових нігтів. Ви можете або отримати ваші нігті зробили в салоні краси або ви можете зробити це самостійно. Акрилові нігті повинні бути зроблені заново раз на два тижні. Якщо ви хочете, щоб ваші акрилові нігті, щоб бути абсолютно досконалим, то краще, щоб це було зроблено на професіоналів нігтьової в салоні. Однак, якщо ви не можете дозволити собі витрачати так багато готівкових грошей на ваших нігтях, вам не про що турбуватися. Ви можете зробити їх самостійно, купуючи комплект акрилових нігтів в вашому місцевому магазині краси.

Ось як ви можете це зробити.

1. Очистіть нігті і отримати їх зібрати, як короткі, як ви можете. Різка ваші нігті, перш ніж покласти на акрилових нігтях запобіжить травмування нігтьового ложа у разі, якщо ваші накладні нігті потрапити в щось випадково. Крім того, відсунути кутикулу і видалити старий лак залишається на ваших природних нігтів.

2. Він сказав, що тертя нігтьового ложа зернистістю блок подачі може зробити акрилові нігті дотримуватися ближче до вашої натуральний ніготь. Якщо ви хочете зробити це, ви можете. Тим не менш, це може пошкодити ваш природний нігтьового ложа в довгостроковій перспективі.

3. Після того як ви закінчите прибирання ваші нігті, дайте їм висохнути. Після висихання, застосувати деякі клеєм нігтя, а потім обережно розмістити акрилових нігтів. Відрегулюйте їх у відповідності з вашими нігтями уважно, перш ніж клей висохне, щоб запобігти їх шукає криво.

4. Якщо ви зробили помилку в розміщенні акрилових нігтів, ніколи, ніколи не вистачатиме їх. Ви б у кінцевому підсумку розриваючи на собі натуральний ніготь від пальця. Що ви робите в цьому випадку, щоб ввібрати палець в нігтів замочити, щоб розчинити клей. Як тільки акрилових нігтів вимкнений, ви можете просто повторити процес склеювання на вашому нігті.

5. Скоротіть ваші акрилові нігті до потрібної довжини, особливо якщо ви знайдете їх занадто довго.

6. Набір акрилових нігтів завжди включає в себе деяку кількість рідини акрилових і акрилової пудри. Змішайте ці в блюдо, а потім покласти суміш на акрилові нігті, так само, як ніби ви це зробили з лаком для нігтів на реальному нігтів. Ніколи не дозволяйте торкатися суміші ваш природний нігтьового ложа, щоб запобігти гриби, що ростуть на ваших нігтях.

7. Buff ваших акрилових нігтів і покладіть на лак для нігтів.