ріст волосся

Багато людей мучаться темп росту волосся. Подивимося правді в очі, нічого не виростає повільніше, ніж погану стрижку! Те, що більшість людей не розуміють, однак, є те, що ваші волосся постійно переживає 3 стадії зростання. Після того, як волосся випадає, це не означає, що ось саме для цього конкретного місця, де, що волосся прийшли. Ваше волосся постійно переживає 3 кроки – вирощування, проливаючи і свіжий нове зростання. Коли ви пролили волосся, це не перший крок до облисіння, але це просто продовження безперервний цикл.

анагену етапі
Ми почнемо з етапу анагену, де волосся тільки зростає, стає все довшим. Для деяких людей волосся будуть продовжувати рости протягом 2 років, а для інших, це може бути до тих пір, як 6 років. Тривалість часу, волосся росте залежить, скільки вам років і ваш генетичний. Ріст і анагену етапі набагато довше для підлітка, ніж для тих, хто середнього віку. Ваша генетика також є багато, щоб сказати про те, як довго ваші волосся продовжують рости.

катагена етапі
Друга стадія зростання волосся називається стадією катаген. Це коли сосочка (завод з виробництва волоскових клітин для зростання) вимикається. Цей процес займає від 2 чи 3 тижні. Коли це відбувається, фолікул (шкіра навколо кореня волосу) починає стискатися.

телоген етапі
Останнім кроком у цьому циклі телоген етапі. На цьому етапі сосочка (завод росту волосся) приймає на відпочинок і фолікул висить на волоссі протягом 2 або 3 місяці. Волосся можуть випадати на цьому етапі під час розчісування / чищення або під час миття голови. Це не обов’язково буде, тому що це було зміщуються, вона також може бути витіснені новими волосся, які починають рости в сосочків.

У будь-який момент часу, близько 85% волосся у найдовшому етапі анагену або стадії зростання. Інші 15% або в катагена (закриття) або телоген (пролиття) стадії. Через це, ви втратите від 50 до 200 волосин на день. Це абсолютно нормально, щоб втратити і пролити волосся.

Якщо все проходить через ті ж 3 стадії росту волосся, чому деякі люди, здається, бути в змозі виростити волосся набагато швидше, ніж інші? Це тому, що сосочка (завод росту волосся) виробляє волоскові клітини набагато швидше, для деяких людей, ніж для інших. Крім того, анагену, або стадії зростання, триває набагато довше, ніж для деяких інших. Так, якщо одна людина має середній рівень виробництва волоскових клітин, а також зростаючої етап триває 2 роки, він / вона буде мати набагато коротше волосся, ніж людина, яка виробляє сосочків волоскові клітини дуже швидко, і в яких зростаючий етап триває 6 років. Але не лякайтеся. Коли ви втрачаєте ваші довгі волоски, вони тільки що закінчили росте і буде дуже швидко замінений іншим волоски, які стають довшими, а зростали протягом деякого часу.

Пам’ятайте – 85% волосся знаходиться у стадії зростання, і тільки 15% в катагена (закриття) або телоген (протоку) стадії. Це не буде випадати все відразу!