розчарування у зв’язку з опухлими очима от як позбутися від них

Як ви знаєте, якщо ви утомливо себе занадто багато? Це просто. Подивіться на себе в дзеркало-якщо людина дивиться на вас виглядає на 20 років старше і має впали духом і опухлі очі, то ви ймовірним кандидатом на повне вигоряння. Втома є лише одним з факторів, так як є багато інших причин опухлі очі: гормональний дисбаланс, алергію, хвороби, і похмілля від пити занадто багато алкоголю, щоб назвати декілька.
Є певні кроки можна почати, щоб зробити ваші очі виглядати свіжим і молодим ще раз. Вам навіть не потрібно відвідувати офіс хірурга, щоб мати набряклість очей видалені. Нижче наведені прості способи, щоб позбутися від опухлих очей.
• отримати більше сну. Набряк ваших очах спосіб вашого тіла сказати вам, що для цього потрібно більше відпочинку. Так дайте вашому тілу інше вона заслуговує на недосипання, що на 7 годину мінімум і 9 годин максимум. Переконайтеся, що ви спить, і встає приблизно в той же час кожну ніч і ранок. Регулярні і достатній сон тримає ваше тіло добре відпочив, і це відіб’ється на ваших очах.
• Не піддавайтеся бажанням подряпати або терти очі. Для деяких, тертя або ламають очах переростає у звичку. Щоб зменшити набряклість очей, ви повинні зупинити цю звичку. Це тому, що шкіра навколо очей дуже тонка. Якщо потерти її кілька разів, шкіра буде дратувати, і Ви отримуєте опухлі очі.
• Якщо ви використовуєте контактні лінзи, не смій спати, не видаляючи їх. Візьміть їх, перш ніж задрімати, щоб уникнути висихання і подразнення очей, що призводить до набряклості.
• Стільки, скільки ви можете, утримуватися від їжі солоної їжі. Сіль викликає затримку води в організмі, що призводить до здуття живота на ваших очах. Дуже подобається їсти гамбургери, піцу, чіпси та інші продукти сміття? Шукати альтернативи задовольнити Вашу тягу без погіршення набряк ваших очах.
• Пийте достатню кількість води щодня. Один з ключів до зниження опухлих очей, щоб уникнути зневоднення. Зневоднення, з іншого боку, в значній мірі сприяє відвислих, втома очей. Тому для боротьби з наслідками зневоднення, ви повинні випивати не менше восьми склянок води щодня.
• застосовувати цікаві матеріали на область навколо очей, щоб зменшити пухлину. Охолодження шкіри навколо очей є ефективним методом в позбавленні від набряклості. Ви можете використовувати прохолодні пакетики залишки, кубики льоду, загорнутий у рушник, скибочки огірка або картоплі, або охолоджений крем очі. Ці матеріали не тільки зменшують роздратування і набряклість, але і зробити ваші очі відчувати себе спокійно і оновлюється.
• Якщо холодні компреси або креми не працюють, це може бути ознакою того, що у вас є серйозні алергії. Це стан потребує медичної допомоги, тому зверніться до лікаря, щоб він діагностований і обговорити варіанти лікування.
Втомилися від опухлих очей? Перейти на натуральні і безпечні способи, щоб звільнити очі від здуття живота, а також, щоб вони виглядали молодше і здоровіше.