прийоми макіяжу очей, щоб зробити ваші очі виділитися

Коли мова заходить про красу, все починається навколо очей. Зрештою, ваші очі головним фокусом вашого обличчя. Ось чому так важливо, ви не поспішайте при застосуванні тіней для повік, щоб потішити їх форми та кольору. Вміння застосувати тіні правильно передбачає з’ясування того, що кольори і методи найкраще підходить для ваших очей.

Коли справа доходить до макіяжу, ніщо не зрівняється з тіні в плані популярності. Добре застосовувати тіні для повік можна додати глибину і розмірність для ваших очей. Не тільки це, але він також доповнює їх колір, і звертає увагу на очі. Ефект тіні для повік приносить з гламуру і увагу до очей. Ось ще кілька прийомів і методів для вас спробувати наступного разу, коли ви стоїте перед вашим дзеркало для макіяжу:

Змішування є ключовим – трюк з змішування вам потрібно використовувати три різних кольори. По-перше, основа зазвичай дуже легкий темно-сірий, йти з підсвічування для складку, а потім основний колір для ваших століття. Інший добре тримається в секреті, щоб почати потім перемістіть світло темніше. Кисть на основний колір, покласти на кришці кольором і застосуєте на нього підсвічений останніми. Практика робить досконалим.

Виберіть тіні, поп – Новини Alert: Ви можете носити сині тіні для повік знову. Це гарна новина для дівчат там з блакитними очима. Під колір ваших очей з тінню приносить квіти, і міркування, чому ви блакитнооких дівчаток можете робити покупки для синіх тіней для повік знову. Це не значить, ви не можете піти контрастні кольори, або. Глибокі сині тіні коштовностями виглядає досить сексуально на безлічі глибокі карі очі.

Тінь з великою базою – Здається, куди не глянь люди носять праймерів. Чому б їм не бути? Хороший грунт якості допомагає встановити вашу косметику, щоб залишитися в протягом декількох годин. Мій друг клянеться, що секрет підтримки її тінь на місці є хорошою базою тіні, і вона клянеться повертається продукти.

Shimmer, поки вона гаряча, підіграє зморшки – захоплююче мерехтіння дійсно може зробити ваші очі виділитися, але стежити, тому що це також підкреслює важкі повіки, лінії і зморшки. Створити оголеною повіку для великої погляд на деякі мерехтіння, але застосувати трохи золота першим browbone.

Яскраві очі з білими – Ви будете приємно здивовані, виявивши, як багато відмінностей трохи білого можна додати. Просто використовуйте крапку або дві білі тіні або олівець поруч з внутрішньої сторони ока, слізної протоки, щоб зробити ваші очі виглядають яскравіше.

Темно-сірий і лаванда добре виглядати на всі кольори очей – Спробуйте розгляді змішування відтінків, якщо у вас є деякі додаткові кольори будинки, що просто занадто сміливим для вас і ви хочете позбутися. Мій друг намагався змішування електричний синій з темно-сірою, і я не міг повірити, як неймовірно хороший це дивилося. Це виявилося найбільш досконалим кольором вона могла б вибрати.

Тримайтеся подалі від глибоких кольорів для вашого browbone – Занадто багато тіней також приносить занадто багато драми на вашому обличчі. Ви не хочете цього. Нанесіть невелику кількість тіней до browbone але не на самій кістки, якщо ви не використовуєте нейтральні кольори або маркера.

Зробити перерву або ваш зовнішній вигляд з підсвічуванням – При змішуванні зовнішнього краю ока, будьте обережні при використанні темної тінню поруч складці очі. Ви хочете, щоб отримати якомога ближче до ока, як ви можете або ризикують в результаті чого ваші очі, щоб дивитися і маленькі намистинки.