переконайтеся, що ваші нігті здоровими і красивими

Кілька кроків у правильному напрямку може допомогти Вам мати пальців ви пишаєтеся показати.

По-перше, стежити за зміну кольору нігтя і потовщення, тріщин і руйнуванням нігтьової пластини. Це може означати, грибкова інфекція нігтів називається оніхомікоз. Найбільш часто зустрічається в нігті на ногах, він також може впливати нігті. Грибок нігтів, за оцінками, відчувати до 30 мільйонів американців.

Ось декілька порад про те, як профілактика, так і лікування грибка нігтів:

• Тримайте нігті короткі, чистою і сухою.

• обрізати їх прямо поперек і спилювати потовщеною областях.

• Одягніть спеціальні шкарпетки. Синтетичні шкарпетки тримати вологу і може тримати ноги сушарку, ніж бавовна. Змінити шкарпетки частіше.

• Використовуйте протигрибкові спрею або порошку.

• Одягайте гумові рукавички для захисту рук від надмірного води. Між використанням, поверніть рукавички навиворіт, щоб висохнути.

• Не ходіть в громадські місця з босими ногами.

• вибрати авторитетних манікюру та педикюру. Переконайтеся, що салон стерилізує свої інструменти між застосуваннями.

• Мийте руки після дотику інфікованого нігтя. Грибок нігтів може передаватися від цвяха до цвяха.

Тому що інфекція може бути присутнім протягом багатьох років, не викликаючи біль, це легко ігнорувати, дозволяючи грибу поширюватися. У результаті може бути тиск пов’язаних дискомфорт і навіть біль. Особливо схильні до розвитку грибка нігтів: ті, з цукровим діабетом, проблеми кровообігу або імунодефіцитами.

Ці люди часто стійкі до даний час процедури, більшість з яких, у будь-якому випадку, лише незначно ефективним. Один доступний актуальним лаком в США, як правило, ефективні лише приблизно 10 відсотків пацієнтів. Додаткова складність: Довгостроковий терапії пероральним протигрибкові препарати можуть негативно взаємодіяти з іншими препаратами або негативно відбитися на печінці.

На щастя, нові технології доставки ліків може запропонувати більш кращий варіант обробки. Макрохім, спеціальність фармацевтична компанія, в даний час проводить випробування для актуальні нігтів лаком. Це, здається, добре переноситься, легка у використанні обробку проти грибкових інфекцій нігтів.

Поставляється через ніготь, EcoNail ™ не заважає печінки або викликати шлунково-кишкового тракту. Лак на основі прорив технології, відомої як SEPA ®, який забезпечує активне лікарський засіб, еконазол, який проникає повз нігтів бар’єр викорінити оніхомікоз в місці інфекції.