отримати найбільш затребуваних квітів з лосьйоном Каліфорнія Тан

Літо сезон, де ви прибрати светри і зміни у ваші бікіні. Він був також випадок, щоб засмагнути. Проте до вас очолити на пляжі засмагати не забувайте, що є небезпека у викритті вашої шкіри до екстремальних ультрафіолетових променів. І під цим я розумію не тільки ризикують захворіти раком, але і викликає у вас шкіра дозрівають рано і отримати засмаглий. Отже, як ви отримаєте, що відвідувати загар без допомоги сонця? Спочатку, це правда, що засмага виходить як тільки шкіра поглинає УФ-променів. Шкіра послідовно реагує виробництвом речовина під назвою меланін. Ця ж речовина допомагає темніше зовнішній стороні шкіри. Хоча, це правда, що засмага означає поживні шкіру, але для деяких людей, які просто набувають свій загар від грілися або будь-якого іншого штучної засмаги методи, як солярій, нд лампи та інші, засмагла шкіра, як правило, мають на увазі пошкоджену шкіру.

Повертаючись до нашого питання: як ви в змозі придбати засмаглою шкірі без страху порушити шкіри?

California Tan має широкий спектр продуктів на вибір. Плюс велика річ про цих продуктів є те, що вони використовують технологію тьмяні означає відсутність шкідливого впливу ультрафіолетових променів або навіть UVA і UVB променів застосовуються. California Tan це все про безпечний загар.

Один із знайомих засмаги продуктів, пропонованих California Tan є його лінія лосьйон для засмаги.

California Tan лосьйон: засмагла зволоженою і одночасно здорової шкіри є важливим для того, щоб отримати гарну засмагу. Це тому, що кошти для засмаги, як правило, дотримуються краще на зволожену шкіру, а не на суху шкіру. І одним з найменш складних і перевірених способів отримання зволожена шкіра, поставивши на лосьйон на шкіру. Після того як шкіра зволожена то це єдиний раз, коли з’являються засоби для засмаги, які повинні застосовуватися.

Проте було б краще, якщо ви можете мати вашу шкіру зволожують і засмаглі одночасно? На щастя, є такий тип лосьйону і це пропонується Каліфорнія Тан. Лосьйон для засмаги забезпечує автозагара, щоб ви не повинні боятися отриманні Вашого шкіри, пошкодженої сонцем. Як це працює? Гренуй тимчасово фарбувати гребені шар шкіри надання йому засмаглий вигляд.

California Tan лосьйон для засмаги є ефективним у наданні тиждень, але якщо засмага лосьйон повторно ефект засмаги буде тривати ще довше. Лосьйон Каліфорнії Tan набагато краще, ніж suntans, яка постійно пошкодити шкіру і зазвичай почне затухати після пари днів.

California Tan лосьйон зволожуючі компоненти так що ви не будете боятися мають сухою і лущиться шкіри. Лосьйон також захищає рівень вологості вашої шкіри, допомагаючи, щоб відкрити пори, збільшувальне світла асиміляція, яка допоможе вам придбати більш глибокий і стійкий загар.

Застосовуючи лосьйон для засмаги правильний шлях правильне застосування лосьйон для засмаги може надати допомогу, щоб вижити довше. He’re кілька порад на шляху до застосовувати лосьйон для засмаги:

1) Купити Каліфорнії Tan лосьйон, який змінюється чи крем або спрей, які ідеально підходять для рівномірного нанесення.

2) Перевірте лосьйон на невеликому полі вашої шкіри, щоб побачити, якщо будь-який алергічної атаки відбудеться.

3) використовувати мочалку, щоб вичистити від мертвої шкіри, перш ніж покласти на лосьйон для засмаги на вашій шкірі.

4) Нанесіть лосьйон для засмаги ретельно на шкіру, але дати додаткову увагу на задню частину вашого лікті, коліна, щиколотки і коричневі лінії.

5) Зітріть надлишок лосьйон для засмаги, щоб уникнути нерівномірного засмаги.

6) Завжди мийте руки водою з милом після надягання лосьйон.

7) утримуватися від отримання вашої шкіри вологим способами для найменш 15 хвилин.