основні причини старіння

Ми з нетерпінням старше в силу двох основних причин: внутрішні та зовнішні старіння. Приблизно 80% старіння шкіри, викликані внутрішніми факторами старіння, тоді як тільки 20% визначається зовнішніми факторами старіння. Читайте далі, щоб дізнатися, як двох основних причин старіння відрізняються.

внутрішні джерела старіння
Також відомий як Тип II старіння обличчя або внутрішнє старіння, ваш ifestyle, дієта і генетика виробництва цього виду старіння. Щоб побачити, як спадковість гратиме роль в тому, як ваш вік шкіри, просто подивіться на ваших батьків. До недавнього часу вважалося, що ми не могли нічого з цим вдіяти нашій генетичній, а й нові наукові досягнення в сфері догляду за шкірою генетичні зміни, що думка. Є в даний час деякі дивовижні продукти на ринку, які дозволяють скинути ваші гени таким чином, вони починають вести себе в більш молодий шляху.

Інший внутрішній джерело старіння вашої дієти; тип їжі ви їсте і що ви п’єте живить не тільки ваше тіло, але і вашу шкіру і в значній мірі визначає, як швидко ви старієте. Старіння також збільшує виробництво нашого організму вільні радикали, які шкоди колагену і еластину клітинами-які essentail за збереження нашої фірми шкіри і жорсткою. Дієта, багата антиоксидантами може допомогти боротися з вільними радикалами. Нарешті, вживання тютюну також прискорює наші внутрішні процеси старіння.

У результаті цих внутрішніх факторів старіння проявляються в нашій дерми, і в результаті великі пори, зморшки, втрата еластичності шкіри і пошкодження колагену і еластину.

зовнішніх факторів старіння
Також називається типу I старіння обличчя, або зовнішнє старіння, друге джерело старіння шкіри обумовлений зовнішніми чинниками. Хоча тільки 20% старіння шкіри визначається зовнішніми факторами, коли ці фактори присутні, вони можуть прискорити старіння обличчя радикально. Ми часто помічаємо впливу зовнішніх факторів перша: ми бачимо поверхневі зміни, викликані багаторічного впливу сонця і навколишнього середовища. Ви можете помітити, коричневі плями, сухість шкіри, тонких ліній, і розбиті судини.

У той час як внутрішнє старіння відбувається на більш глибокому рівні дерми, зовнішнє старіння впливає на наш зовнішній шар шкіри, епідерміс. Зовнішні фактори старіння включають в себе:
Вплив сонця
Токсини, як забруднення навколишнього середовища і смогу знайти в нашому довкіллі
води
вітер
Міміка

Чи помітили ви щось про зовнішніх факторів, перерахованих вище? Ви можете керувати 20% факторів, які швидко прискорити процес старіння, тобі і карти в руки, скільки ви піддаєте себе навколишнє середовище, вітру і сонця. На щоденній основі, ви можете активно захищати Вашу шкіру від широкого спектру зовнішніх пошкоджень факторами старіння.

Поради щодо запобігання, реверсивний і зупинка ознаки старіння
Виходячи з двох основних причин старіння, ви можете бути здивовані, які кроки можна почати, щоб запобігти, тому, або зупинити ознаки старіння. Ось рекомендації щодо мінімізації результатів обох типів старіння:
Тримайтеся подалі від сонця в години пік (з 10:00 до 2:00 вечора), і завжди носити сонцезахисні креми.
Не використовуйте тютюн або дим і триматися подалі від вторинного тютюнового диму, які можуть бути шкідливими, а також.
Використання науково доведено генетичними продуктами по догляду за шкірою, щоб звернути назад процес старіння в ваших генах.
Заповніть свій раціон багаті антиоксидантами напої та продукти.
Регулярно робіть фізичні вправи.
Побільше відпочинку і релаксації.
Додати товари в Вашу щоденного догляду за шкірою, які протидіють активності вільних радикалів і нарощувати колагену і еластину.