невеликі зміни, які можуть мати велике значення

дієтичні зміни

Ваше тіло потребує певних поживних речовин для відновлення себе. Це вимагає певних ферментів, вітамінів і мінералів, щоб переконатися, що процес відновлення буде зроблено належним чином. Є декілька невеликих кроків, які можна зробити негайно, щоб поліпшити здоров’я і зовнішній вигляд вашої шкіри і волосся. Шкіра відновлює себе в досить швидкому темпі, так що ви можете очікувати поліпшення протягом місяця додавши наступні рядки в ваш раціон:

· Доповнення вітаміну / мінералу: починати відразу, додаючи хорошу multi-vitamin/multi-mineral доповнення в свій щоденний раціон.

· Антиоксиданти: Додати антиоксидантної добавки (А, Е, С, селен або еквівалент).

· Оливи: Замініть масло салату з оливковою олією негайно, і змінити своє рослинне масло в кокосовій олії. (Поліненасичені жири, як рапс і соєве масло зазвичай використовується сьогодні окислюється при більш низькій температурі – це означає, що вони кидають вільні радикали при температурі тіла, які викликають пошкодження клітин і прискорюють старіння.)

· Овочі: Якщо ви цього не зробили, додати принаймні одна дуже велика порція темні листові зелені овочі, одна порція жовті овочі і один з темних червоних овочів на день. Це додасть важливі ферменти, фітонутріентов, мінералів і клітковини. Найпростіший спосіб зробити це, щоб наполягати на одній великій салату Ромейн і стиглий помідор з морквою, щоб гризти на стороні – і не забувайте використовувати оливкову олію для обробки. Стиснення лимона йде приємно з цим, а також поєднання оливкової олії і лимона допомагає збалансувати функції ферментів печінки, а також.

· Яйця: Білок є життєво важливим для клітинної регенерації. Хоча вуглеводів може дати вам енергію, і, в кінцевому рахунку ваш організм може використовувати рослинні білки синтезувати людські білки, тільки яйця містять кожен амінокислоти необхідні для відновлення клітин людини. Якщо у вас немає алергії, додати одне або два яйця в вашому меню щодня. Ви можете жорстких кипіння і нарізати його за цей салат.

· Йогурт: На додаток до білка він додає, йогурт також додає кальцій і важливих травних ферментів у вашому раціоні. Додайте як мінімум одну порцію живої культурі йогурту щодня. Це дешево, це смачно, і це добре для вас – чого ще можна бажати? Повний знежирений йогурт є кращим, тому що з низьким вмістом жиру типу зазвичай наповнені харчовий крохмаль для текстури і додає пусті калорії. Уникайте вид з великою кількістю доданого цукру, якщо ви можете, так як цукру практично немає реальних довгострокових поживну цінність.

гідратація

Ваше тіло вимагає достатньої кількості води для переміщення поживних речовин і ферментів по всьому тілу. Одним з перших звичок необхідно розробити п’є принаймні від 32 до 64 унцій чистої води в день.

спати

Хоча це важко знайти, достатній сон є однією з найбільш важливих речей, які ви можете зробити для себе і свого зовнішнього вигляду. Ви організм витрачає більшу частину свого час сну регенерації сам, відновлення клітини, балансуючи рівень гормонів і хімічних речовин мозку. Достатній сон не тільки допоможе вам добре виглядати, це допоможе вам почувати себе добре, як добре. Нейрохимических речовин, що контролю настрою і болю рівнів проводиться під час сну, і саме тому так багато пацієнтів з хронічним болем як було встановлено, основного розлади сну. Таким чином, навіть якщо ви не марення краси ви хотіли ви були, правильне настрій може призвести до правильної перспективі, і принаймні це не буде турбувати Вас як можна більше. Там є, звичайно, немає такої речі, як ідеальний, і немає нічого краще, ніж хороший сон вночі, щоб покласти ці болісні сумніви і невпевненість у перспективі.

· Достатній сон: Зробіть звичкою недосипання. Більшість експертів стверджують, від семи до дев’яти годин на день необхідну суму. Деякі експерти кажуть, що встановлення загальної кількості сну, щоб співпасти з природним 90 хвилин в цикли сну, тим краще. Це означатиме, або 7,5 або 9 годин сну на добу. П’ять циклів означатиме 7,5 години, шість циклів буде 9:00 сну. Спробуйте поекспериментувати з установкою ваш годинник для будь 7,5 або 9 годин, в залежності від вашого графіка, так що ви можете заповнити кожен цикл сну природно. З іншого боку, якщо ви виявили, що 8 годин або 8,5 годин це те, що змушує вас почувати себе найкращою, всіма засобами, робити те, що працює на вас.

· Дрімаючи: Зробіть звичкою захоплення НПД. Люди повинні були подрімати. Ось чому ті з нас, хто мають право жити у відповідності з нашою нормальною біологічний цикл (немовлят, дітей і літніх людей) подрімати. Люди призначені для подрімати протягом дня. Поточні дослідження показують, природне зростання і падіння гормонів, які вказують на запрограмований “дрімота” час у другій половині дня. Ця знаменита середині дня падіння не тільки недолік сну в нічний час, або щільного обіду або стресу або перевтоми – це ваші інстинкти ногами і кажу вам, щоб зайняти кілька годин простою. Подрімати у вихідні дні, якщо можна. Замість того, щоб спати в суботу і неділю, вставай на звичайному часу, а потім взяти 2:00 дрімоти на початку дня. Ваше тіло віддячить вам. І гей, якщо все, що ви в кінцевому підсумку робить відпочиває в прохолодній кімнаті з закритими очима і очистити розум, це допоможе теж.