медичні зморшок спа-процедури

Багато людей використовують лазерну шліфовку шкіри і ботокс, щоб оживити шкіру, роблячи її відновити молодий вид. Перед проведенням лазерної шліфовки шкіри або ботокс, переконайтеся, що ви зверніться до дерматолога.

Лазерна шліфовка шкіри може омолодити шкіру і зменшити ефекти старіння у зв’язку з шкірними захворюваннями або НД Як правило, лікування може бути досить безпечним і витрати можуть бути мінімальним. Процедура розчиняє облігації пошкоджений шар шкіри за шаром, поки шкіра не стане гладкою.

Якщо ви хочете, щоб лікувати знебарвлення шкіри, зморшки, пошкодження та інші дефекти, ви можете розглянути цю процедуру. Лазер на двоокису вуглецю робить поверхню шкіри з’являються жорсткі і більш гладкою і може усунути зморшок і рубців. Ербіевого лазера можна видалити тонкі шари шкіри, але це не так точні, як лазер вуглекислого газу.

Лазерна шліфовка шкіри виконується в амбулаторних умовах і може зайняти до двох годин. Як правило, період відновлення може залежати від типу лазера, які використовувалися і розміру ураженої ділянки. Найбільш інвазивна процедура може зайняти кілька тижнів часу на відновлення.

Інші вважають за краще, щоб отримати ін’єкції ботокса, який є популярним способом мінімізації зморшок на шкірі. Процедура не є хірургічною ін’єкції, які тимчасово усуває зморшки на лобі, гусячі лапки і зморшки.

Речовина складається з рідини, що містить сольовий і спеціальні суміші. Токсину в ін’єкціях ботоксу блоків нервових імпульсів в шкірі, який паралізує м’язи, які викликають зморшки. Шкіра виглядала більш гладкою, свіжою.

Більшість лікарів прагнути вводити достатню кількість матеріалу, так що пацієнт може мати обмежену активність в їх особі. Деякі також використовувати Ботокс для усунення підвищена пітливість, головні болі або спазми.

Шкіра починає зморшок для безлічі причин. Іноді, людина? И шкіра отримує занадто багато сонця або стресу. Спосіб старіння шкіри залежить від клітинних змін, гормони, колаген усунення та інших факторів.

Багато разів, ліній, які з’являються навколо брів з’являються в результаті скорочення м’язів у часі. Якщо ви покажете будь-яку емоцію, ви рухаєте брови змушують м’язи обличчя скорочуватися. Протягом багатьох років, лінії стали більш відступом.

Botox може згладити помірної до сильної лінії в шкірі. Поліпшення шкіри можна побачити відразу і може тривати до шести місяців. Витрати, пов’язані з ін’єкціями ботокса може варіюватися від 300 до 500 доларів залежно від розташування і лікаря. Переконайтеся, що ви дізнайтеся у свого оператора, перш ніж процедура, тому що ін’єкції ботокса, як правило, не покриваються страховкою.

Якщо ви зацікавлені в будь-якому з цих процедур, то вам слід проконсультуватися з лікарем. Лікар пояснить Вам процедуру і всі можливі побічні ефекти. Як правило, є хірург? Гонорар і може бути пов’язана з ціною об’єкта та анестезії у разі лазерного омолодження шкіри. Якщо вам потрібно, щоб пожвавити вашу шкіру, чому б не розглянути лазерного омолодження шкіри і ботокс?