знаючи, який тип лікування акне Лазерне видалення шрамів буде працювати на вас

Завдяки м’яким вугри акне прості зникає з плином часу і не потрібно турбуватися про рубців більше, ті, хто люблять збір і витискування прищів володіють великим ризиком акне рубців, яка потребує лікування акне Лазерне видалення шрамів, щоб позбутися від шрамів.

Це загальновідомо, що перед будь лазерного лікування акне особи повинна бути під контролем, перш ніж рубці можна лікувати.

Успіх у будь лікування акне Лазерне видалення шрамів значною мірою спирається на знання дерматолога в класифікації відповідне лікування лазером для типу акне рубців у пацієнта. Більш м’які випадку акне рубців може бути пом’якшена, хоча з хімічний пілінг мікродермабразія.

дермабразія
Це абляціонний типу обробки, де поверхня про шкіру зношуються за допомогою обертової щіткою або обертання алмазного інструменту, при цьому інший відомий термін для цієї обробки алмазів кірки. Як перший поверхневий шар стирається новий шар гладкою і молодий шкірі з’являться. У порівнянні з іншими лікування акне Лазерне видалення шрамів, дермабразія займає трохи більше часу, щоб зажити, приблизно від 1 до 3 тижнів.

лазерна шліфовка.
Так само, як дермабразія, лазерна шліфовка є абляціонний вид лікування і може бути зроблено в клініці лікаря або дерматолога. Лазер видаляє пошкоджений верхній шар шкіри і стягує середній шар, залишаючи шкіру гладкою. Процедура може тривати від декількох хвилин до години. Місцева анестезія дається косметичним хірургом або дерматологом, щоб зменшити біль. Очікуйте 3 та 10 днів для шкіри, щоб повністю відновитися.

Дробове лазерної терапії.
Це неабляціонное лікування акне Лазерне видалення шрамів відрізняється утворюють інші лазерні процедури акне рубців є його здатність працювати на більш глибокому рівні, ніж лазерна шліфовка або дермабразія. Так як дробова лазерна терапія не ранить верхній шар тканини, час загоєння коротше. Той, хто був цей вид лікування може просто виглядати трохи засмаг на пару днів.

як CO2 використовується для лікування акне методом шкіри
Різного роду ліки акне Лазерне видалення шрамів називається CO2 або вуглекислий газ лазер, набагато більш сучасний вигляд лазера, який генерує свій шлях за допомогою дерматологічних колах. Цей лазер забезпечує малі сплески надзвичайно істотне життєздатність, що в першу чергу випаровується шрамами шар за шаром тканини. Тим не менше, люди як правило, повинні бути сертифіковані під конкретні параметри медико-санітарної допомоги в покупках, щоб пройти цю техніку.

Хірургів, які засіб практиці, як правило, лазерних виключно сертифіковані у свій предмет і мають художньої майстерності, який необхідний, щоб забрати цей вид акне рубців. Хоча акне засоби правового захисту, як правило, лазерних замість високою ціною, вони насправді отримати роботу здійснюється досить ефективно.