зміцнюючий крем для очей – 2 простих причин, чому очі ліфти смішно

Ліфтинг для Око може відняти finelines зморшки і навколо очей, але якою ціною? Чи є витрати або ризики дійсно варто того, процедуру зробили? Що робити, якщо щось піде не так? Це ваші очі, ми говоримо про Зрештою, ви дійсно хочете, щоб хтось за допомогою скальпеля або стабільні пістолет можна довірити таку відповідальність?

Ось 2 ясно, як день причин, чому крем для очей зморшок крем краще, ніж підтяжка обличчя:

1. Ускладнення: Ми не говоримо про проколювання вух, видалення зубів, пересадка волосся або реплантації пальців, мова йде про ваших очах, частина вашого тіла, що дозволяє вам бачити!

Навіть висококваліфіковані професійні здатна робити помилки, навіть якщо вони не роблять їх так часто. Якщо з 1000 косметичних процедур ліфт оком, він становить 1 помилку, ви могли б назвати, що досить хороший середній? Так, це дійсно хороша середня, але що, якщо ви, що 1 помилку? Що, якщо замість ока ліфта, у тебе очі видалення, тобто він порізав ваших очей, і це ніколи більше не функціонує? Ви все ще бути щасливою зі своїм середнім тоді? Швидше за все, ні! Ну, це якраз той випадок віч ліфта.

Очевидно, що можливі ускладнення можуть бути не настільки серйозними, як втрата ока, але, чи вірите ви цьому чи ні, ускладнення там, і вони реальні!

Подумайте про це таким чином, те, що можливі ускладнення можуть виникнути від використання під крем для очей зморшок? Найгірші результат ви отримаєте помірна висип, тому що ви вибрали неправильний тип крем для очей або просто тому, що ви вирішили вибрати більш дешевий бренд. Вам не втратити око, і ви не виходите знівечене, але у вас ще є такий самий шанс, якщо не краще, видалення зморшок очей і finelines.

2. Витрати: можливі ускладнення більш ніж достатньо, щоб похитнути більшості умів, як вони є, одним словом, що лякає. Але, у разі вам потрібно більше доказів, давайте поглянемо на вартість підняти очі і порівняйте його з використанням крем для очей зморшок.

Використання зміцнюючий крем для очей, або під крем для очей, може коштувати тисячі доларів протягом декількох років, може бути, навіть десятиліття, якщо ти справжній пінчер копійки. Вибір на користь очі ліфт, добре, що буде коштувати десятки тисяч доларів протягом багатьох років!

Ви повинні зрозуміти, що око ліфт коштує пару тисяч доларів авансом. Додати у тому, що око ліфт не триває вічно, і у вас є задатки ока ліфт потрібності раз на кілька років, залежно від того, як ви дбаєте про вашу шкірі, звичайно. Сказавши все це, ви можете або викласти тисячі доларів за швидкою “без гарантії” очей лікування, яке необхідно буде повторюватися знову і знову, як минав час, або Ви могли витратити кілька доларів на зміцнюючий крем для очей кожен місяць, і отримати той же результат, якщо не краще, протягом всього декількох місяців?

Будьте чесні з самим собою, не крем для очей зморшок, здається, найкраща альтернатива?