збільшення губ – поліпшити зовнішній вигляд губ

Збільшення губ є ефективною косметичною процедурою, яка допомагає поліпшити зовнішній вигляд ваших губ. Збільшення губ лікування гарантує повні губи і більш молодий вид.

поліпшити зовнішній вигляд ваших губ хірургічним шляхом або хірургічними методами

Збільшення губ дозволяє зменшити зморшки і лінії навколо губ. В даний час хірургічних та нехірургіческіх процедур збільшення губ лікування доступні. Хірургічна процедура передачі власного жиру, який також відомий як жир щеплення, здійснюється шляхом введення власного жиру в губи. Це допомагає забезпечити губи з більш досконалим і більш повне враження. Інша хірургічна процедура місцевого клаптя щеплення, використовує шкіру і тканини з внутрішньої клапоть рот. Цей метод використовують хірурги в якості остаточної альтернативи.

Можливо також, щоб підкреслити красу ваших губ шляхом використання синтетичних імплантатів. Матеріали, використовувані для імплантатів включають Alloderm, Gore-Tex, SoftForm і м’якого ПТФЕ. Зовнішній вигляд ваших губ можна поліпшити за допомогою нехірургіческіх методів збільшення губ, а також. Це зазвичай робиться шляхом використання ін’єкційних наповнювачів. Вони включають в себе ін’єкції колагену, Рестилайн, силікон, Cymetra, фібрил, Dermalogen і Hylaform ін’єкцій.

Для проведення лікування губ, ви повинні бути у відмінному стані здоров’я. Це лікувальна процедура, яка підходить як для чоловіків, і жінок. Вся обробка проводиться після надання місцевої анестезії для пацієнта. Нормальна тривалість процедури становить близько 1:59 годин. Невеликі зміни тривалості які можуть виникати в залежності від складності і типу процедури, використовуваної. Ви можете зіткнутися невеликі побічні ефекти, такі як запалення, почервоніння, синці і оніміння. Ці незручності можуть тривати протягом декількох тижнів.

Скористатися послугами досвідченого пластичного хірурга

Коли ви плануєте пройти лікування губ для поліпшення зовнішнього вигляду ваших губ, не забудьте скористатися послугами досвідченого пластичного хірурга. Якщо можливо, постарайтеся придбати кращого розуміння щодо поводження. Обговоріть з вашим лікарем про ваших вимог і очікуваних результатів, так що лікар може рекомендувати правильний план лікування.