гелеві нігті або акрилові нігті

В даний час, все більше і більше жінок, які піклуються про своїх нігтях, як частина їх повсякденного життя красу. Якщо ви наділені сильним, довгі, ідеальної форми нігтів, то це не займе дуже багато зусиль, просто дивний манікюр тут і там. Але якщо ви не пощастило мати природні гарні нігті, то ви, можливо, буде потрібно невелика допомога штучного роду. Якщо ви новачок у дивовижний світ штучних нігтів, це може бути важко зрозуміти, з чого почати. Найпопулярніші види накладних нігтів діляться на дві категорії: акрилові та гелеві нігті. Але які відмінності і які є кращими, щоб отримати?

Акрилові нігті в даний час більш популярні, ніж гелеві нігті, але ця популярність багато в чому пояснюється той факт, що вони були на ринку довше. Акрилові може бути повним або частковим, і може бути розміщений на весь ніготь або порадами. Акриловий процес використовує суміш рідкого акрилу (мономер) і полімер, який являє собою акриловий порошок, який наноситься на ніготь. Це робить жорстоким по собі, без тепла, в лічені хвилини. Якщо акрилові фарби застосовуються правильно і професійно, то вони могли б зробити ваші нігті сильніше, тому тріщинами і сколами можуть рости, і зцілювати. Акрилові нігті можуть перетворити слабкі, розкол чи ребристих нігтів і красиві, довгі нігті, які виглядають абсолютно природно.

Деякі жінки вважають за краще мати акрилові накладення поверх своїх власних нігтів. Це, як правило тримати польського довше. Інші підтримують скульптурних акрилових нігтів, який є продовженням вашого власного нігтя. Це йде під нігтьового ложа з акриловим порошку і рідини, і ви можете створити будь-яку довжину, що вам потрібно. Цей метод дозволяє уникнути пошкодження типів клею і його трохи менше абразивних ніж інші методи. Ви повинні чекати, щоб ваші акрилові нігті заповнені між кожні два-три тижні. Чим довше ви залишите його, тим більше вірогідність того, що вони могли б підняти і пошкодження власних натуральних нігтів. Акрилові нігті видаляються шляхом замочування ваші нігті в ацетоні для видалення, що повинно бути зроблено професійним техніком цвях. Ви не повинні обрізати з акриловим з кусачки для нігтів, так як це може потягнути шари вашої нігтьового ложа і залишити їх слабкими.

Акрилові нігті можуть бути найбільш популярний тип штучних нігтів, але є деякі недоліки, які можуть виникнути з акрилом. Деякі манікюру використовувати дриль на цвях ліжко, яка може зламати вашу нігтьову пластину. Це дуже болісно і може залишити хребтів і синці на нігтях. Якщо акрилові не застосовується належним чином, або якщо вони занадто довго, не будучи заповнена то акрилові міг підняти і це може призвести до цвілі і всілякі грибки нігтів.

Гелеві нігті, як правило, попередньо змішані полімер і мономер гель, який спочатку наносять на нігті, а потім суміш вилікувати в ультрафіолетовому світлі. Є дві мережі гелевих нігтів: світлозатверджуваний і ніякого світла гелі. Вважається, що світло вилікувати нігті гелем є найбільш поширеним типом нігтів гелем, LCN (світло нігті консолі), наприклад, останнім часом стали дуже популярні. Скористатися нульовою світлі гелевих нігтів є те, що менше часу провів під світло, і немає ніякої необхідності в спеціальному обладнанні освітлення. Немає світла гелевих нігтів все ще мають бути вилікувані, але вони використовують спеціальний гель активатор, який пензлем або розпорошується на цвях. Інші нігтів гелем виліковуються, будучи змоченою в простій воді.

Гелеві нігті, як правило, виглядають більш природно і глянсовими, ніж акрилові нігті і час затвердіння швидше, ніж акрилові. Гель, який використовується в процесі подачі заяви не має запаху на відміну від хімічних речовин, що використовуються в акрилову додатки. Існує також менше беруть участь у заповненні заявок на гелеві нігті, ніж акрилові, що означає, що там менше пошкодження натурального нігтя.

Гелеві нігті як правило, не так довго, або бути не настільки міцним, як акрилові нігті, хоча вони, як правило, коштують дорожче. І якщо гелеві нігті ламається то це може викликати проблеми, оскільки прорив часто може бути більше, ніж зруйнувати порвати, тому ви не зможете вирішити проблему самостійно. Для зняття гелевих нігтів вони повинні бути подані геть, вони не можуть просто бути промиті від подібного акрилові.

Загальний ефект від обох гелю і акрилових нігтів дуже схожі, оскільки вони обидва можуть подовжити і зміцнити існуючі нігтів. Важливо розглянути плюси і мінуси обох типів штучних нігтів, так що ви можете вирішити, що краще для вас.

Якщо ви зацікавлені в тому, нігті гель LCN встановлені потім відвідати Інаньч салон, щоб побачити деякі з нігтями вони можуть запропонувати. Натисніть тут для отримання додаткової інформації.