вільні радикали – невидимих ​​деструкторів

Якого біса вільних радикалів і тільки те, що вони мають відношення до вашої шкіри? Можливо, ви чули про вільних радикалів від клерка продажів косметики або на телевізійну рекламу і написав їх як повний сміття. Зрештою, почувши все це вільні радикали говорять про маленьких молекул завдає шкоди вашій шкірі? Як безглуздо!

Насправді, це дуже ймовірно. Звичайно, деякі косметичні компанії можуть більш-реклама пошкодження вільними радикалами роблять, але правда в тому, що вільні радикали є, і вони пособництво в збиток, нанесений вашої шкіри. Неначе від ультрафіолетових променів сонячного світла, суворі погодні умови, і занадто багато косметики не вистачало! Тепер вам не доведеться турбуватися про пошкодження на атомному рівні теж? Схоже, що немає ніякого полегшення від пошкодження шкіри елементів.

Перш ніж почати, щоб допомогти вашій шкірі, ви, ймовірно, хочете знати, в чому саме вільні радикали галас насправді. Вільні радикали мають високою реакційною здатністю молекул, електронів валентної незадоволеним пар. Якщо ви пам’ятаєте з високого класу школи науки, атом має протонів, нейтронів і електронів.

Як правило, в атомі буде працювати в парі, але в деяких випадках, таких як кисень, атоми будуть проходити хімічні реакції і через реакційну один або кілька електронів можуть бути втрачені, внаслідок чого атом без звичайних число електронів . Молекули кисню тепер починається пошук з іншої молекули для того, щоб красти електронів вона повинна бути навіть знову. Ця молекула вільного радикала, завдає шкоди, як він відскакує навколо, намагається вкрасти назад електронів.

Ланцюг вільних радикалів практично нескінченним, а одна молекула вихоплює електрона від одного, що молекула повинна тепер іти на пошуки електрона, і так далі. Ці нестабільні молекули, що причиною пошкодження нашої шкіри. Теорія говорить, що вільні радикали пошуках стабільності шляхом прийняття інших електронів викликає шкірні клітини, щоб зламатися. Клітини шкіри, які зламалися втрачають здатність або мають свої здібності заважали, щоб функціонувати як звичайно. Це пошкодження може призвести до winkling та інші питання шкіри.

Прекрасно, але як зупинити всі ці божевільні вільні радикали? Відповідь на це питання вже там, антиоксиданти. Антиоксиданти зустрічаються всюди природно, а не тільки у вашій продукції по догляду за шкірою. Мета антиоксидантів зайняти молекули вільних радикалів кисню і запобігання їх від крадіжки електрони у інших молекул, тим самим допомагаючи зупинити ланцюг руйнування вільними радикалами.

Є багато антиоксидантів там, або в природних елементів, або в якості штучних творінь. Зелений чай і інші чаї були знайдені мати великі антиоксидантні властивості і були використані протягом деякого часу саме з цієї причини.

Пам’ятайте, антиоксидант не є інгредієнтом ви знайдете у вашій продукції по догляду за шкірою. Замість цього, тобто функції, що певні інгредієнти буде виконувати для вас. Так що якщо ви починаєте шукати зволожуючий крем або інший продукт і шукають список інгредієнтів для слова антиоксидант, ви не збираєтеся, щоб знайти його. Замість цього, ви повинні з’ясувати, які інгредієнти пропонують антиоксидантної можливості і шукати тих, у продуктах.

Антиоксиданти є майже в кожній зволожуючий крем на ринку в ці дні, так що ви не повинні мати великі труднощі, знаходячи один. Навіть якщо ви купуєте або вже використовують продукт з антиоксидантами, не очікував побачити якийсь чудесної поліпшення у вашій шкірі. Антиоксиданти призначені тільки, щоб допомогти зупинити пошкодження вільними радикалами, а не ремонтувати його.

Вони не збираються раптом зробити зморшки зникають або, щоб зробити вашу шкіру зволоженою раптом. Є й інші інгредієнти в продукт, який ви обираєте, які можуть робити такі речі, так як вони призначені для. Антиоксиданти є просто там, щоб нейтралізувати вільні радикали, але це не повинно бути не менш важливі при пошуку, щоб дати шкірі деяку додаткову захист.