Як позбутися мішків очей

У цьому питанні, давайте подивимося на ще одна поширена проблема шкіри і як ми можемо уникнути цього-темні кола в наступному складі:
А. Чому ми повинні темних кіл
B. 9 способів позбутися темних кіл

А. Чому ми повинні темних кіл

Темні кола: недосипання і стрес може вплинути на ваш зовнішній вигляд, особливо на наших очах.

Тим не менш, навіть з достатній сон і спокійний спосіб життя, деякі, можливо, ще темні кола під очима. Наше здоров’я може вплинути на область навколо очей.

Два фактори, які можуть бути відповідальними є анемія і токсинів відкладень. Вітамін B-12 або Залізо необхідно для нормального формування червоних кров’яних клітин в організмі.

Недолік будь-якого з цих поживних речовин може призвести до анемії, хоча залізодефіцитна анемія є найбільш поширеною формою цього захворювання.

Внутрішня програма очищення необхідно, щоб очистити організм від токсинів. Дієта з високим вмістом волокон, таких, висівки, пшениця, і, сухофрукти можуть сприяти усуненню.

Уникайте продуктів з високим вмістом вуглеводів, таких як білий хліб, тістечка, продуктів з білого борошна, пасти, і т.д. Всі ці продукти, коли перетравлюється, відпустіть високі рівні кислоти і вуглекислого газу, що робить кров виглядати темніше, ніж звичайно, і, таким чином проступають тонку шкіру під очима.

B. 9 способів позбутися темних кіл

1. Побільше спати

2. Лікувати вашої шкіри, поки ви спите ночівлі обличчя маски доступні, які можуть допомогти зменшити появу набряклості

3. Застосувати цікаві чайні пакетики, кубик льоду, загорнуті в м’яку тканину або скибочки огірка для очей щодня.

Таніну в пакетиках було показано, щоб зменшити набряк і зміна кольору, і скибочки огірка вже давно використовуються для зменшення набряклості і освіжити зовнішній вигляд шкіри навколо очей.

Лягай, бажано вранці, і залишити шматочки свіжих огірка або холодної вологої кофеїном чайних пакетиків (можна охолодити їх швидко, тому вони будуть готові) на очі на 10-15 хвилин. Тримайте очі закритими.

4. Нанесіть крем для очей, що містять вітамін К і ретинол. Темні кола можуть бути викликані дефіцитом вітаміну К.

Незалежно від причини, тим не менш, недавні дослідження показали, що креми для шкіри, що містять ці два інгредієнти, зменшити набряклість і зміна кольору значно у багатьох пацієнтів. Довгострокові щоденного використання, здається, найбільший ефект.

5. Не тріть очі. Зазвичай тертя очей є викликані алергією, але не завжди. Незалежно від причин, припинити це робити. Тертя подразнює шкіру і може призвести до поломки дрібні капіляри під шкірою, в результаті чого обидва набряклість і зміна кольору.

6. Їжте здорову, збалансовану дієту, приймати вітаміни і пити багато води. Цілий ряд косметичних проблем можна віднести до вітамінної недостатності.

Темні круги і мішки під очима часто пов’язують з відсутністю вітаміну К або неналежне антиоксидантів. Крім того, дефіцит В12 (зазвичай анемія пов’язаних) може призвести до темні кола.

Будьте впевнені, щоб отримати велику кількість фруктів і овочів, особливо капусти, шпинат та інші зелені листові овочі і щодня приймати вітамін у разі потреби. Отримати адекватну рідин для поліпшення кровообігу.

7. Зменшіть споживання солі. Надлишок солі змушує організм утримувати воду в незвичайних місцях, і це може призвести до набряклості під очима. Занадто багато солі також може призвести до погіршення кровообігу, і викликають кровоносні судини під шкірою з’являються сині.

8. Кинути палити. Куріння викликає судинний (кровоносну судину) проблеми, які можуть загрожувати не тільки ваше життя, але і зробити ваші кровоносні судини з’являються більш помітною і синє під шкірою.

9. Зачіпають проблеми з косметикою. Якщо нічого не допомагає, використовуйте жовті або персикового тону консилер які маскують проблеми під очима.