Як позбутися від атопічного дерматиту у дітей

Він відчуває, як тягар бачачи вашої дитини страждає свербіж і дратує стан атопічного дерматиту. Атопічний дерматит у дітей зазвичай з’являється між 2-6-місячного віку дитини. Це перша впливає на області обличчя, як лоб, щоки і шкіру голови. Потім він може перейти у стовбурі і складки коліна, зап’ястя і лікті. Дослідження показують, що вона зазвичай біжить серед сімей з історією дерматит астма, алергія і атопічний. При цьому, його лікування орієнтоване на управління та контроль його ознаки і симптоми, а також запобігання подальших ускладнень.

Щоб справитися з атопічного дерматиту у дітей, необхідно визначити також факторів умова о. Кожен повинен уникати дії цих алергенів або подразників. Щоденні ванни, принаймні 15-20 хвилин з використанням м’якого, невисихаючим милом рекомендується. Використовуйте м’який рушник, щоб висушити області. Мастильні креми застосовуються після тоді. Плавання також дозволено, за умови, що душа повинна негайно бути зроблено після змити хімічні речовини, як хлор. Стероїдні креми приписані, щоб звести до мінімуму спалахували симптомів. Як тільки покращує дерматит, стероїдні дози звужується донизу. Foe важкої свербіж, мокрі або вологі пов’язки можуть бути розміщені. Мокре на вологі пов’язки може бути зроблено, дозволяючи вашій дитині носити піжами змочений після прийняття ванни. Потім сухий шар розташований над ним.

Крім цих заходів, рук і тіла гігієни першої необхідності. Регулярне миття рук позбавляє від приховування інфекції мікроорганізми. Нігті повинні бути короткими, щоб уникнути подальшого ушкодження шкіри енергійним подряпин. Щільно прилегла одяг, жорсткого мила, стрес і хімічні речовини також уникати. Коли всі ці заходи, здається, як і раніше неефективні в лікуванні атопічного дерматиту у дітей, швидке відвідування педіатра буде корисно.