Як випрямити волосся

Можна подумати, що випрямлення волосся є досить простий спосіб укладання, але багато людей не, АОТ взяти час, щоб зробити більшу частину випрямлення волосся. Якщо ви хочете, щоб продовжитися стилі і відмінно виглядають Є багато речей, які ви можете зробити. В ідеалі ви хочете досягти волосся, які виглядають прямими, гладкими і почуває Hasn, АОТ просушити.

Для досягнення найкращих результатів, ви повинні слідувати цим стилем поради, які не тільки допоможе ефективно випрямлення волосся, але і переконатися, що він триває довше, і зберігає ваші волосся здоровими.

Випрямлення волосся на регулярній основі, зробить свою справу, але використовуючи наш зручний випрямлення волосся керівництві ви можете отримати ви хочете подивитися, без смаження вашого волосся. Ці корисні поради допоможуть вам досягти салон пряме волосся кожен раз, не руйнуючи його!

Спрей на теплову захист
Оскільки волосся випрямляч може доходити до температури понад 180 градусів вона, AOS важливо, що ви пам’ятаєте, щоб захистити ваші волосся від цього рівня тепла. Злегка розпорошите на деяких теплозахисту спрею (більшість марок зробити один) після миття волосся, коли сиро і запустити через волосся за допомогою пальців.
Тоді, AOS варто сушіння волосся або прямо, або, щоб додати об’єм залежно від зовнішнього вигляду ви хочете досягти. Просто тому, що, AOS були випрямлені Байдуже, АОТ означає, що ваші волосся повинні бути плоскими! Якщо ви хочете прямо, але об’ємний стиль, то перед сушінням ви повинні виконати деякі volumising мус в корені волосся. Ви також можете працювати трохи продукту через після випрямлення, щоб закінчити погляд.
Щоб висушити волосся пряме ви просто розділ її і висушіть з широкою щіткою. Направте фен до стрижня волоса і розгладжують щіткою.

Розділити волосся на секції
Один ви промивають і сушать волосся ви повинні потім розділити його на структурні частини. Почніть з відсікання до верхньої половини вашого волосся, то розділіть нижню частину волосся на приблизно 2 дюйми розділах. Ви повинні повторити цей процес на верхній половині голови, як тільки ви випростався нижній половині.

Випряміть волосся
Беручи кожної секції за один раз, переконайтеся, що ви чистите через забезпечити вашим волоссю плутати вільний, але Дону, АОТ над пензлем, тому що це створить статичним. Почніть з розміщення випрямлячі в корені волосся, тримаючи Ваші волосся з одного боку, і з іншого боку на випрямлячі для волосся. Опустіть в гладкою ковзаючі рухи, але переконайтеся, що ви одягаєте, АОТ смикайте руках інакше вона піде ліній на ваше волосся, що може бути важко розібратися. Робіть це кожен розділ вашого волосся, поки всю голову не були випрямлені.

Перевірте з дзеркалом
Ваше волосся може виглядати прекрасно з фронту, але ви повинні також перевірити задню частину волосся, щоб переконатися, що він правильно випростався. Ви можете або попросити кого-небудь, щоб подивитися або за допомогою кишенькового дзеркала для відображення в більшу.

Застосувати Сяючий Блиск
Після того як ви, Aore задоволені результатами, ви можете застосувати блиск блиск вашого волосся, щоб створити гладку і блискучу обробку. Це, як правило, працюють краще за все з людьми, які мають товсті волосся, як це також допомагає заспокоїтися волосся, однак, якщо у вас є штраф або тонкого волосся ви можете знайти деякі Сяючий Блиск продукти занадто важкою для вашого волосся.