Фонд, що йде перед складають

Перш ніж застосовувати будь-який макіяж ми завжди ставимо на правому фонд, який відповідає шкіра на обличчі, це база, що ми застосовуємо макіяж. Але, коли одягаєте Фонд більшість жінок відчувають труднощі. Фонди є одним із способів, який може тримати наше обличчя чітке і гладке. Якщо поставити на фундамент в неправильному порядку, ви будете в кінцевому підсумку криголам партії.

Нанесення основи на обличчя легко, але найскладніша частина шукає хорошу основу для розміщення на вашому обличчі. Коли вам знайти правильний фонд, який відповідає, то ви зараз ОК, щоб застосувати стиль макіяж, який ви хочете. Ви будете знати правильну основу на обличчя, тому що це поєднується з вашою шкірою.

У нанесення основи на обличчя, поклав його на руки і ніжно погладити його на лоб, щоки, кінчик носа і, нарешті, на підборідді. Використовуйте свій мізинець при змішуванні основи на шкіру всередину в круговому русі і ніколи не забувати вашій лінії щелепи і шиї, так що не буде ніяких нерівномірні відтінки на вашому обличчі. Ви можете використовувати кисть кабукі при застосуванні фондів або губкою, якщо це рідина. Поєднання кольорів вам в потилицю, так що вона буде суміш дюйма

Завжди використовуйте нову пачку косметичні губки, тому що деякі губки може бути гарною середовищем для розмноження цвілі і грибків. Ви повинні дбати про вашу макіяж набори і ніколи не нехтуйте цим бо це не тільки наші особи кращого друга, це одна з речей, що стосується особи нашої. Ми не хочемо, щоб пошкодити нашій шкірі просто так. Ви можете спробувати мінеральні продукти фундамент теж, і ви повинні з’ясувати, як воно може бути правильно застосовувати, щоб ваша шкіра буде, що бездоганний колір обличчя.