Лосьйон не жирний thanks_

Останнє, що ви хочете, щоб на вашій шкірі під час палаючий спекотна погода товстим шаром мастила плавлення на нього. На жаль, це буде ваш лосьйон для тіла робить. Ще гірше те, що шар жиру не просто відчуваю себе жахливо, насправді жахливо для здоров’я шкіри, а також.

Ми всі знаємо, забиті пори призвести до акне і плям. Але те, що багато хто з нас не знають, що забиті пори часто бувають викликані мастила запобігання наші пори від дихання. Часто лосьйон ми всі намазувати товстим шаром над собою призвести до жахливих поширенню вугрової висипки, яку ми намагаємося боротися, кидаючи на більш продукту ми вважаємо, будемо вирішувати ситуацію, але насправді тільки сушить шкіру поза. Крім того, більшість з цих лосьйонів містять ряд штучних барвників і ароматів, кожен з яких створюються з шкідливих хімічних речовин на шкіру.

Так чому ж ми все ще використовуємо ці лосьйони і піддаємо себе такі звірства шкіри? Ну, якщо є що-небудь, порівнянні з пошкодженої шкіри, вона суха, лущиться шкіра, ніхто не любить, схожий на рептилію. Таким чином, ми беремо участь у нашому прагненні до казкової шкіри, споживаючи жирну, кіно-виробники лосьйонів подальшим лікування акне увічнення протилежністю нашої мети і продовжувати в нескінченний порочне коло.

Дивом, однак, є прості рішення, що там насправді працюють, як ми хочемо, щоб вони. Наприклад, у європейській Віск центр, лідер в області послуг видалення волосся, пропонує ексклюзивну лінію продуктів харчування для підтримки здорової, яскравої шкіри. Зокрема, її повільний це лосьйон для тіла розроблені, щоб тримати шкіру фільм безкоштовно. Лосьйон для тіла надають з вітамінами А, С і Е для забезпечення здорового і гладкою і шовковистою шкіри. Крім того, для підтримки кращого і більш міцного результати воском, лосьйоном для тіла формулюється для детоксикації, захищають і пом’якшують волосся, а гранична щільність волосся і довжини.

Таким чином, красивої шкіри досяжна за умови, що ви робите ваші дослідження і переконайтеся, що ви зберегти шкіру гладкою і шовковистою з лосьйонами розроблений для нежирний і фільм без шкіри.