Видалення волосся за допомогою електролізу

Електроліз є одним з найбільш широко використовуваних методів видалення волосся. Вона має багато переваг у порівнянні з системою видалення волосся за допомогою лазера. Небажаний ріст волосся, як на жіночому верхньої губи і руки часто виникає через спадкових причин або в результаті гормональних рівнів і навіть деякі ліки і умов. Є кілька процесів, щоб позбутися небажаного волосся, як віск, відбілювання, а також лазерне видалення. Електролізу, можливо, тільки протягом одного і безпечний. У цього є менше побічних ефектів, а також.

Деякі люди, які не знаходять лазерних методів, придатних для них вибрати видалення волосся електролізом. Електроліз особливо велика для темною шкірою людей з сірими або світле волосся, так як інші методи не так ефективні для них.

Процес електролізу для видалення небажаного волосся був вперше використаний в 1875 році офтальмолог називали Доктор Чарльз Е. Майкла на пацієнта, щоб позбутися від врослого вій очі. Так як ця процедура була покращена для видалення небажаного волосся з будь-якої частини тіла.

Для проведення електролізу, спеціалізовані голки відомий як Епілятор використовується для направлення короткою хвилі радіохвиль або електро струмів хімічного або обидва в певний фолікул волосся за один раз і відповідно до його щільності, товщини і напрямок росту. Нинішній руйнує фолікул, що є зростання центрі волоссям атакуючих шкірних сосочків. Тому волосся ніколи не може вирости знову коли-небудь знову. Специфічного зонда використовується поряд з Пірсом фолікул і волосся витягнув з допомогою щипців, не завдаючи болю пацієнту.

Електролізу вважається вічним процедури для видалення волосся. Харчових продуктів і медикаментів і Американська медична асоціація визнає тільки електролізу в якості постійної процедури видалення небажаного волосся. Це має мало або не побічний ефект звичайно. На відміну від типових турбуватися про біль ми, пов’язані з електролізом сесій, є лише поколювання дискомфорту при роботі під електролізу і ніякої втрати крові взагалі. Навіть те, що можна запобігти за допомогою місцевої анестезії.

Крім того, сталість аспект, електроліз може бути простіше, а також більш безпечним вибором, ніж багато інших методів, як відбілювання і воском, які можуть викликати ніжність, біль і навіть міцне фарбування шкіри, яка не вірна з електролізом. Навіть лазерний метод є більш обмеженим, ніж електроліз. Лазерне лікування обмежується тільки світлошкірих людей з темним волоссям, як лазер працює, направляючи і руйнуючи пігмент він може спалити людей з темною шкірою і не дає повних результатів у випадку фізичних осіб зі світлим волоссям.

Електроліз є трудомістким методом, хоч. Як правило, завершена в повторних сеансів, як тільки ріст волосся можуть бути спрямовані і волосся не росте разом з такою ж швидкістю. Окремі, можливо, буде потрібно від 15 до 30 сеансів. Це також дорого. 30 хвилинний сеанс може коштувати $ 45.

Але навіть тоді він є найбільш переважним способом, як описано вище це постійне, безпечне і менш болісно, ​​ніж більшість технік і немає страху пошкодження або знебарвлення шкіри від впливу хімічних речовин.