часто задаються на відбілювання зубів

Що таке відбілювання зубів?

Відбілювання зубів є процесом, який “відбілює” зубів, видалення плям на емалі та дентину, щоб вплинути на висвітлення будь-якого кольору присутні. Загальна процедура відбілювання зубів використовує перекис карбаміду виливали на користувальницький рот гвардії носили на зубах.

що зміна кольору зубів?
Визначення кольору зубів залежить від його багато причин і важливо розрізняти зовнішні та внутрішні пляма.

• зовнішні плями: тютюн, чай, кава і соки як виноград і яблуко, кави, чаю і тютюну

• внутрішні плями: зайвої кількості фтору (в період формування зубів), старіння, травми, нервові deneration, тетрациклін (у той час як зуби формуються)

Тільки професійні відбілюючі процедури, такі як користувальницький лоток відбілювання може видалити як внутрішніх, так і зовнішніх плям. Позабіржовий відбілювання зубів продукти, такі як зубна паста тільки видалити зовнішні плями.

хто може пройти відбілювання зубів?

Будь-хто може скористатися процедурою відбілювання зубів. Певна процедура, хоча може бути менш ефективним для деяких людей. Пацієнти, у яких зуби забарвлюються тетрациклін може відчувати труднощі в досягненні бажаного білизни. Люди з шпону, коронки або пломби можуть також відчувати нерівномірне білизни, так як ці стоматологічних пристосування не відбілюють разом з іншими зубів.

може вагітної або годуючої жінки відбілювач зубів?

Рекомендується і стоматологів погодяться, що вагітні жінки та матері-годувальниці повинні уникати будь-яких процедура відбілювання зубів. Причина цього в тому, що немає ніяких клінічних досліджень, проведених ще з’ясувати наслідки відбілюючі речовини для здоров’я жінки, якщо вона вагітна або годуєте грудьми.

Whys є зуби, що не відбілюють рівномірно з іншими?

Сторони зубів і крайок зачеплення відбілити швидше, ніж інші. Це тому, що в товщі емалі в цих областях. Зуби з товстої емаллю швидше реагувати на відбілювач зубів, ніж з більш тонкими емалі. Продовжити з процедурою відбілювання і білизну вирівняються настільки, зрештою.

Відбілювання зубів в безпеці?

Найбільш кращим процедура відбілювання зубів є замовлення підходить лоток відбілювання, який використовує перекис карбаміду. Ця процедура, коли все зроблено під керівництвом професійних порожниною рота або стоматолог, є безпечним. Там немає ніякої небезпеки, що відбілювач шкодячи ваших зубів і ясен. Він також не пошкодити емаль або викликати ослаблення будь-якого зуба. Єдиний короткий термін побічним ефектом є підвищена чутливість зубів яких іде швидко, коли процес зупинений.

Якщо ваш є ще питання, які хвилюють вас, але не розглядаються в цій статті, зверніться до свого стоматолога. Чим більше ви знаєте про відбілювання зубів, тим впевненіше ви будете будь-якої процедури ви виберете.