нелазерних типи вибору корекції зору

Новітні технології в корекції зору за допомогою лазерів користь мільйонам, але є ще багато людей, які не можуть пройти цю процедуру для тієї чи іншої причини. Альтернативні засоби корекції зору, які не включають лазери є в наявності і можуть бути використані.

Один не-лазерної техніки для корекції зору є використання імплантуються лінз. Альтернативне назва для них факичних інтраокулярних лінз, або ІОЛ. У цій процедурі корекції зору, лінзи поміщають всередину очі, позаду рогівки, але перед райдужної оболонки. Дослідження тривають для розширення використання імплантуються лінз включають лікування далекозорості, в даний час, такі лінзи працюють тільки для короткозорості.

Імплантні імплантована лінза, позаду рогівки через невеликий розріз розріз в око. Розріз герметизують шви, після чого пацієнтові рекомендується піти додому і відпочити до кінця дня, і нормальна діяльність може бути відновлена ​​на наступний день. Хірургії та відновлення досить швидко і практично не вимагають біль і побічні ефекти з імплантуються лінз відбуваються рідко.

Один з видів корекції зору методики далекозорості відомий як проводять кератопластики. Для лікування далекозорості включає в себе або збільшенням довжини ока, що це занадто короткий, або збільшення кривизни рогівки, що занадто плоска. Провідна кератопластика використовує радіохвилі генерованого тепла для зміни форми очей.

Щоб бути придатним для проводять кератопластика, пацієнт повинен відповідати певним характеристикам. Для того, щоб вирішити питання про терапію, пацієнти повинні бути не менше 40 років, і повинні мати певний ступінь аномалії рефракції.

Рефракційної заміни кришталика це ім’я додаткового виду НЕ-лазерної корекції зору. У цьому методі корекції зору, природний кришталик ока замінюється штучним. В результаті лінза, яка може чітко фокусування. Процедура може виправити аномалії рефракції, а також лікувати і пізні весняні та ранні стадії катаракти.

Є також тимчасові методи корекції зору. Ортокератологіі є одним з таких методів. У цій процедурі, спеціальні контакти створюються, щоб змінити форму рогівки, оскільки вони носять. Пацієнт використовує ці контактні лінзи для кількості днів, вісім годин на день. Як тільки це дали бажаних форми рогівки, пацієнт повинен тільки носити контактні лінзи протягом декількох годин кожен другий чи третій день, щоб зберегти нові форми недоторканими.

Рогівки, в кінцевому рахунку повертається до своєї первісної форми з відповідним зміна гостроти зору слід враховувати використання цих контактів бути зупинений. Деякі потенційні проблеми з цим типом корекції зору включають періоди часу довжиною в шість місяців, необхідних для чіткого бачення, різної гостроти зору протягом дня, і дискомфорт в результаті носіння контактів.

Люди, які не можуть або не хочуть пройти лазерної корекції зору, повинні консультуватися з професіоналом догляду за очима на багатьох не-лазерної корекції зору альтернативи.