загальні поради з безпеки на пластичні операції

Ви на паркані, коли мова йде не кажу так чи ні до пластичної хірургії? Ви мрієте про результати бути казкою, укладений на небесах? Якщо ви просто хочете взяти стрибок віри, Є деякі запобіжні заходи, які повинні розуміти, перш ніж підписати на пунктирну лінію. Як тільки ви зрозумієте все, що потрібно знати в області безпеки, ви будете в більш вигідному становищі і в цілому більш в змозі зробити впевнений вибір.

Логічно, що ви повинні проконсультуватися з лікарем на початкових стадіях. Це пов’язано з їх, знаючи вашу історію хвороби краще, ніж інші, і те, що може вплинути на ваше здоров’я. Крім того, це об’єктивний діагноз, і це в ваших інтересах.

Крім того, лікар повинен бути список зручних кваліфікованих косметичних хірургів і, можливо, рекомендації або напрямки так що ви отримаєте не тільки знижки, але і напрям до добре перевіреної косметичного хірурга. Після того як ви познайомилися з хірургом, щоб познайомитися з ними. Переконайтеся, що вони є експертами і кваліфіковані у своїй галузі хірургії. Деякі практикуючі може стверджувати, що експерти і є деякі, які навіть не кваліфіковані. Це ваше тіло, вони будуть працювати на так що це до вас, щоб переконатися, що ви отримаєте краще кваліфікованим хірургом хто знає, що вони роблять, і ставить свої інтереси вище своїх плату.

Під час першої консультації з пластичним хірургом, вчинять так як вони є експертами за спеціальністю ви бажаєте мати виконується будь то ліпосакція, підтяжка живота, носа або операції на молочній залозі.

Обговоріть з вашим хірургом переваги вашої точної процедури і настільки ж важливо, можливо пов’язані ризики. Старе прислів’я застосовується в хірургії, що ніякі процедури або лікар не безризиковий. З’ясуйте, що ви можете очікувати від них, якщо процедура не йде за планом, і в кінцевому результаті ви подивіться гірше, ніж коли ви увійшли

Будьте обережні, що виїжджають за кордон для косметичної процедури з хірургії, якщо ви не повністю зручними засобами і в змозі зробити наступні процедури у разі виникнення побічних ефектів. Розглянемо всі фактори, чому ви хочете операцію зробили і що ви сподіваєтеся, вигоди, які можна. Це не доцільно, щоб отримати операцію, якщо у вас недавно було ніяких драматичних змін у вашому житті, таких як, останнім часом народження дитини, відносини розвалюються, смерть коханої людини або переїзду в нові розкопки .. Дайте йому час, щоб прийняти правильне рішення для Вас.

Насамперед, не Welt під тиском у прийнятті рішення. Мета всієї цієї процедури, щоб ви відчували себе краще. Не поспішайте і не роблять ніяких кинувся рішень. Це є одним з основних зобов’язань, які будуть впливати на ваше життя, так що ці загальні вказівки з техніки безпеки і про косметичної хірургії для вашого захисту і благополуччя.

Пам’ятайте, що навіть якщо ви робите прийняти швидке рішення, то це нормально, не впевнені і передумати.