брів воском

Зростаюча брів є метод, який можна налаштувати відповідно до часом і бюджетом. Є зроби це сам комплекти, які можна купити в будь-якій аптеці, універмаг або в Інтернеті або ви можете мати це виконується в салоні. Є багато різних варіантів сьогодні, коли справа доходить до видалення волосся, хоча зростаючий цих пір залишається одним з найнадійніших і популярних способів, які ми вибираємо для видалення небажаного волосся на тілі. Видалення волосся на обличчі завжди занепокоєння, а також є вельми помітні, це дуже чутлива і делікатна область тіла, які повинні бути дбали з турботою і увагою. Для людей, які не мають чутливу шкіру і в змозі стояти трохи біль і подразнення на шкірі, епіляція брів швидкий, легкий і міцний спосіб позбутися небажаного волосся навколо брів. Зростаюча буде тривати довше, ніж вищипування, але, безумовно, недоцільно для людей з чутливою шкірою, оскільки область так близько до очей, хоча це може бути трохи дорожче, часто буває краще залишити цю техніку для професіоналів і перейти до салон, щоб віск у веденні навчених косметолога.

Зростаюча здійснюється з використанням спеціально розроблених смуги з м’якого пластику, які вже врізалися в конкретну форму ви вибрали для ваших брів. Є багато різних нарізані смуги доступні в магазинах або ви можете їх вирізати особливо для вашої конкретної лінії брів, хоча це може коштувати трохи більше, якщо вам потрібна допомога фахівця. Розміщення смуги над бровою є хитрим і складним, це дуже важливо, щоб переконатися, що ви отримаєте точне положення перед натисканням вниз надійно воску на волосся.

дотримання належної процедури

Як тільки Ви абсолютно впевнені, що ви знаєте, де потрібно застосовувати віск, то ви можете почати з застосування легким шаром воску з лопаткою, переконайтеся, що ви застосуєте його в тому ж напрямку, що і ріст волосся і завжди починаються з Площа під очі в першу чергу. Акуратно натисніть на муслін смуги тканини вздовж шару воску, при натисканні на місце і інсульту вздовж смуги у напрямку волосків для того, щоб згладити їх у віск. Як тільки віск наноситься його слід залишити на кілька хвилин, або поки віск почав тверднути.

Коли віск встановлений ви можете видалити смужками разом з волоссям. Це має бути зроблено шляхом витягування смуги різко проти росту волосся і швидке швидкий рух краще, так що ви зіткнулися з найменшою кількістю болю. Остаточний моменти, щоб пам’ятати, коли ви вирішите, щоб віск брови вона ніколи не віск вище лінії брови, всі формування має відбуватися під бровою і ніколи не видалити занадто багато за один раз, візьміть маленькі шматочки повільно, так що вам уникнути небажаних помилок .

Нарешті, є багато заспокійливі бальзами і креми, самі хороші набори Зростаюча вже буде містити одну, яку ви повинні застосовуватися після Зростаюча так, що шкіра залишається чистою і заспокоював після прибуваючої завершена.