Як позбутися від мішків під очима

Набряклість або темні кола під очима, також відомий як “мають мішки під очима” не є рідкістю. Насправді, всі жінки стикаються його в той чи інший момент у їхньому житті. Причин може бути багато, наприклад, алергічні реакції, погане харчування, позбавлення сну, генетичних ознак, вітамін дефіциту, надмірного впливу сонячних променів, стресів, куріння сигарет, або віку.

Ось кілька способів, ви можете позбутися від них:

добре спати
Побільше спати для того, щоб дати очам настільки необхідного відпочинку і релаксації. Позбавлення сну робить ваші очі працюють з плином часу і викликати мішки під ними. Це тому, що всі жири і рідина осідає і накопичується в області, і тому, що шкіра під очима дуже тонка і крихка, додаткова рідина стає більш помітним. Середньому дорослій людині необхідно близько 8 годин сну щоночі. Компромат цього, може призвести до мішків під очима і набряклість.

побалувати ваші очі
Застосувати скибочки огірка або холодний чай в пакетиках для Ваших очей на регулярній основі. Чай в пакетиках містять танін, який зменшує набряк і зміна кольору мішки під очима, а огірки заспокоює набряклість навколо очей. Прохолодний скибочки огірка або чайні пакетики на ніч у холодильник. Наступного дня покласти їх на очі на п’ятнадцять хвилин і зверніть увагу на результати.

дотримуватися збалансованої дієти
Погане харчування може вирізати шлях до погіршення мішки під очима і набряклість. Дефіцит вітаміну К або B12, як відомо, однією з основних причин цього стану. Тому переконайтеся, що ви включили багато фруктів і овочів у вашому раціоні поряд з великою кількістю води, щоб отримати всі вітаміни і мінерали ваше тіло вимагає. Крім того, надлишок солі може посилити ситуацію, тому не забудьте зменшити споживання солі.

кинути палити
Куріння є, очевидно, погано для вашого здоров’я, а також може викликати кола під очима і набряклість. Куріння знижує рівень вологості вашої шкіри, роблячи її сухою і лущиться. Нанесіть крем для очей під складаються з ретинол і вітамін К для зменшення наслідків куріння.

не тріть очі
Потираючи руху на око і контурів очей може призвести до поломки дрібні капіляри під шкірою і привести до більш темні круги і набряклість. Ось чому очі креми слід обережно масаж на шкіру, а не потер різко в шкіру навколо очей.

Бережіть очі, поки ви спите
Перед сном у нічний час докласти зусиль, щоб очі їх дуже необхідний відпочинок і харчування. Змочіть м’яку бавовняну тканину в холодній воді і віджати його, щоб видалити зайву воду. Тепер відкласти цю тканину на ваших очах, як ви спите. Мало того, що це дає відчуття прохолоди для ваших очей і шкіри навколо очей, але вона також розслабляє нерви.

звернутися до лікаря
Під очима темні круги і мішки не слід сприймати легковажно. Вони можуть бути наслідком дефіциту вітаміну в тілі, алергії, або як побічні ефекти від хвороб. Відвідайте лікаря, щоб дізнатися точну причину і лікування мішків під очима.

робіть регулярні перерви
Під очима круги і мішки під очима може бути викликане постійним напруженням очей. Очі, як правило, втомлюється від надмірного і потрібно адекватний відпочинок, щоб подолати виснаження. Таким чином, навчитися робити регулярні перерви під час роботи, особливо так, якщо ви працюєте на комп’ютері або робити інші такі очі напружено роботи.