Як отримати ідеальний удар сухий будинку

У той час як удар сушки волосся феном не повинно бути повсякденній діяльності, видування ваші волосся протягом вихідних, це відмінний спосіб, щоб отримати ви хочете подивитися. Найбільш поширене використання сушіння волосся стає обсяг в зачісці. Зберігайте ці поради стиль на увазі, щоб hairdry простіше:

Ваші інструменти готові, немає нічого, як запуск сушарки тільки розуміти, що ваша кисть знаходиться в іншій кімнаті. За великий гучності, переконайтеся, що ви використовуєте прямі сопла на фен, кругла щітка і деякі захисні сироватки.

Сідайте: відмінний спосіб організувати себе насправді сідаючи перед дзеркалом. Таким чином, ви можете розмістити фен вниз на марнославстві в той час як ви чистите ділянки вашого волосся. Якщо у вас немає марнославства, використовуючи стілець чудово, але переконаєтеся, що не розігріти ноги занадто багато!

Отримати сушіння! Для об’єму, приймати великі ділянки вашого волосся і чистити їх від голови, одночасно показуючи Фен на своїх коріннях. Сушка коренів раніше інших ваших волосся дасть вам більше ліфта.

Уникайте чищення занадто багато: У той час як у вас є кисть в руці, щоб допомогти дати більше обсягу вашої робили, не вичистити всі нитки. Чистка робить волосся плоскі і скасовує всі роботи ліфта покласти у ваші волосся.