НЕ хірургічна підтяжка обличчя – два варіанти природно, молодий, приголомшливий вид

Перш ніж зробити вибір руху під ніж хірурга ви повинні роздивитися не хірургічна підтяжка обличчя.

Тому що їх природні вони виглядали натурально, і ви не зіткнетеся з проблемою, що багато пацієнтів пластичної хірургії тобто очевидно, що вони мали макіяж або вони виглядають абсолютно неприродними в їх зовнішності.

Сьогодні все більше жінок приймають природний варіант, і ви повинні в. У попередніх статтях ми обговорювали Рестилайн і Mestotherapy.

Тут ми розглянемо два інших найбільших природних процедур підтяжки обличчя. Давайте подивимося на них і переваги.

1. інтенсивного імпульсного світла (IPL)

Ця процедура працює аналогічним способом лазерного і посилає майже інтенсивності імпульсів в шкіру.

При нагріванні більш низькі рівні шкіри, він ефективно знищує надлишок пігменту і нитка вен.

У той же час це буде стимулювати зростання колагену в шкірі себе.

Результат

Результати дуже добре з точки зору завмирання сонячні плями (розповісти казку ознака старіння), а також допомагає відновлювати зламані вен, пігментні плями і чорнослив до шкіри в той же час.

вартість

Вартість лікування становить близько $ 500, що робить його дуже конкурентними цінами опцію хоча залежно від стану шкури кілька сеансів може бути необхідним.

2. Isolagen

Ця інноваційна процедура займає Фібробласти від вашої власної шкіри (як правило, за вухами), а потім клони їх, і вони вставляють у ваше обличчя, щоб поліпшити зовнішній вигляд, орієнтація зморшки шкіри, провисання, або опущені.

Це займе всього пару сесій, щоб зробити близько 1,5 годин кожен і вставки зроблені з голками і до 80 ін’єкцій може бути зроблено.

Результат

Якщо зробити досвідчений і авторитетний салон то результати можуть бути приголомшливими і може призвести до фантастичних розворот ознаки старіння, тонусу шкіри і загальний вигляд.

Виїзд минулих випадків ваш салон зробив у минулому, оскільки результати можуть значно варіюватися залежно від того, хто контролює хід лікування.

Коштувати близько $ 6000. Не найдешевший варіант, але однією багатьох жінок використовували і мав відмінні результати.

У цій серії статей ми розглянули 4 з найпопулярніших процедур, так в чому ж кращий?

Ну, це насправді до того, що вам потрібно зробити, і від майстерності особи, яка здійснює лікування.

Зробіть свою домашню роботу і вирішити, який природний метод підтяжки обличчя для вас перед вибором. Майте на увазі, що вони є природними, безпечними і відмінна альтернатива ніж хірургів.