Ліпосакція проти Lipodissolve

У вас є деякі надлишки жиру в ті важкі втратити областях, як живіт і стегна. Незалежно від того, скільки ви дієти і фізичних вправ, вона просто не відірватися. Ви чули про ліпосакцію, і ви знаєте, що це один з небагатьох способів, щоб зменшити місце жиру, так ви починаєте досліджувати його. По дорозі, ви виявите новий метод, званий Lipodissolve, яка обіцяє зробити те ж саме. Тепер, ви повинні знати, як кожна процедура працює, щоб вирішити, який з них підходить саме вам. Ось розбивка процедур, процесів і ризиків для кожного:

ліпосакція
Ця процедура була навколо протягом багатьох років і є одним з найбільш часто виконуваної косметичної практиці операції виконуються щороку. Є кілька методів, використовуваних, але основна передумова є використання канюлі, яка являє собою вакуумну трубку, яка висмоктує жир після кишені розбиті.

Плюси цієї процедури:
* Це дозволяє для цільових видалення жиру в тих областях, які вперті не реагують на дієти і фізичних вправ.
* Це звичайно займає один процес, щоб завершити видалення і бачити результати.
* Вона пропонує кілька методів на вибір залежно від конкретної ситуації-сухі, вологі, супер вологий, припухлі, ультразвукові та допомогу Рульове методами.
* Він може бути використаний для лікування багатьох областей тіла-черевного преса, стегон, рук, сідниць, боках і грудей.
* Він постійно видаляє існуючі жирові клітини.
* Досягнення в галузі технології дозволяють використовувати менші канюлі що означає менше, менш помітні шрами.

Мінуси цієї процедури:
* Це може бути досить дорого. Принаймні, це буде коштувати близько $ 1500. Загальний заряд визначається область лікування, лікар і типу анестезії.
* Існують ризики, такі як згортання крові, гематоми, інфекції, перфорації внутрішніх органів, смерть шкіри, пошкодження нервів і навіть смерті.
* Можливо також, що ви не будете мати гладку поверхню. Ударів і вм’ятин може статися, якщо канюлі дуже товста. Використання менших легко виправити для вашого хірурга.
* Це не постійний метод втрати ваги. Хоча у нього позбутися існуючих жирових клітин, нові можуть легко утворитися, якщо дієта і фізичні вправи ігноруються.
* Це інвазивний метод і є час відновлення участь. Остаточні результати може зайняти шість місяців.

Lipodissolve
Цей метод включає в себе ряд ін’єкцій навколо області локалізованого жиру. Хімічних речовин у ін’єкції пробою жирових відкладень і розпустити їх.

Плюси процедури:
* Це неінвазивний метод, який не вимагає часу на відновлення після цього.
* Він використовується для цільового зменшення жирових відкладень і може використовуватися навіть у чутливих областях навколо очей та обличчя.
* Може, можливо, поліпшити еластичність шкіри і сприяти колагену.

Мінуси процедури:
* Lipodissolve НЕ FDA затвердженої процедурою. Там практично немає досліджень про довгострокові ефекти ін’єкції хімічного або загальну безпеку практики.
* В даний час не відомо, що відбувається з жиром і розчинених хімічних речовин. Вважається, що він виводиться з організму в якості відходів. Однак, якщо він потрапляє в кровоносні судини або печінка, це може створити проблеми.
* Це вимагає декількох процедур до тієї ж області для бажаних результатів не досягнуто.
* Це може здатися дешевше, ніж ліпосакція, але пам’ятайте, що треба кілька процедур. Так що, якщо ви платите $ 500 за лікування і повинні повернутися в шість разів … Ви можете робити математику.

Що б ви не вирішили робити, переконайтеся, що у вас є сертифікований пластичний хірург, який має досвід у цих практиках Існують ризики для ліпосакції і є багато невідомого щодо Lipodissolve, так що ви повинні зробити свою домашню роботу і задати багато питань. Ідіть з процедурою, яка підходить саме вам, результати, які ви хочете, і ваш спосіб життя.