як засмагати зі світлою шкірою – ваша шкіра пігмент не контролює ваш загар anymore_

Ви втомилися від вашої світлою шкірою, і ви хочете, щоб знайти спосіб мати засмагу, не витрачаючи додатковий час на сонці або в солярії? Ваше справедливе опіки шкіри як божевільний, і це не буде велика річ, щоб пройти, якщо у вас є, щоб спробувати засмагу на сонці та в солярії. Однак, є способи, щоб дізнатися, як засмагати зі світлою шкірою без перебування на сонці, і ось що ви повинні знати.

Ваш загар варіанти не обмежені тими, які викликають рак шкіри і хворобливі сонячні опіки. Вам не доведеться витрачати годину на сонці, і в цьому випадку ви можете носити ваші SPF 100, так що ви не палко, і ви все одно можете отримати задоволення. Вам також не доведеться витрачати гроші і не повинні витрачати гроші на солярій, тому що вони для тебе гірше регулярних НД Плюс чому ви хочете заплатити, щоб отримати опік?

У вас є варіанти, які ви можете використовувати, щоб дізнатися, як засмагати зі світлою шкірою і ці варіанти всі варіанти автозагара. Ви можете отримати це красивий бронзовий загар ви мріяли без прокладки або збирається соляріями. Легко і дуже безпечно для вас, щоб дізнатися, як засмагати зі світлою шкірою.

Найкращий варіант для вас використовують знаменитостей у Голлівуді для засмаги, і ви можете бути засмаглими ніч. Ви отримаєте спробувати автозагара продукт для тільки вартість доставки та обробки, а значить, ви можете бути засмаглими і завтра у вас не буде витратити $ 100s доларів, щоб отримати розпорошується вниз в кабіні. Вам просто потрібно своє власне в будинку автозагара спрей, який працює і працює для всіх.