поширені питання про зубних протезів клей відповів

Один з найбільш поширених питань про клеїв, особливо людям чути про них уперше, те, що саме протез клеї. Відповідь на це питання лежить в описі протез клеїв; де вони описані як «речовини», спрямованих на підвищення продуктивності протез, і які використовуються людьми, які у випадку втрати зубів, взяли носити зубні протези (штучні зуби) . Вони в основному представлені як ‘ясен – дуже схоже на монетних дворах, що більшість з нас жувати так часто, щоб поліпшити наше дихання, тільки що на цей раз метою є поліпшення продуктивності протез.

Інший часто задається питання, про клеїв, це про те, як, власне, вони покращують продуктивність зубних протезів. Відповідь на це питання є те, що протез клеї підвищити продуктивність протезів, серед іншого, підвищення рівня утримання (тобто, зменшуючи шанси протезів приголомшливо ‘випадати’), а також підвищення тиску, який кусає зубні протези можуть зручно витримати.

Третій часто задається питання, про клеїв щодо того, – з їх допомогою – зубні протези можуть стати таким же гарним, як природні зуби. На жаль, відповідь на це питання немає, тому що зубні протези, навіть за допомогою протеза клеї, як правило, може витримати тільки до 30% від тиску, який кусає природні зуби могли протистояти. Це нічого не говорити про те, що все, що ви використовуєте, завжди є ризик падіння протез. А ось що сказав, протезування клеї зробити збільшити як кусатися тиск, зубні протези можуть витримати, при одночасному зниженні шансів протезів випадання: хоча вони ніколи не наблизитися до продуктивності «природних зубів” – звідси і необхідність, щоб взяти дуже добре піклуватися про своїх природних зубів.

Четвертий часто задається питання про зубних клеїв на те, що, власне, вони коштують. Природно, як і будь-який інший продукт у сьогоднішній ‘лібералізовані “ринку, вартість протеза клеїв значно варіюється, від бренду до бренду – і з місця на місце. В цілому, однак, вони не дорогі, оскільки вони стоять. Місячний запас зубних протезів клей може коштувати всього п’ять доларів: так вони не дуже дорого.

П’ятий часто задається питання, про клеїв, є, дійсно вони можуть викликати побічні ефекти. Відповідь на це питання є те, що ніяких реальних побічних ефектів не були визначені як пов’язані з використанням клеїв. Те, що більшість людей турбуватися про те, “доля” із клеїв у довгостроковій перспективі і, як з’ясовується, більшість сучасних клеїв протез, як правило, розчинна – і нешкідливо, як тільки вони розчиняються. Інше занепокоєння щодо того, що клей викликають зміни в кістковій підтримки в зубах вони використовуються. Як виявилося, однак, є те, що зміни в кістковій підтримки викликані втратою зубів і наступним носінням зубних протезів – а не самих клеїв. Звичайно, є питання смаку, – коли деякі люди можуть знайти їх смак неприємно. Але знову ж, зубні протези доступні в різних смаків, з деякими найближчі непріправленний, так що інтерес кожного в цьому відношенні добре піклуються.