мікродермабразія – переваги лікування в домашніх умовах

Confused про домашню мікродермабразії? Як правило, це використання крихітних кристалів або грубою поверхнею паличкою для відлущування шкіри, зробити в домашніх умовах. Досить просто. Мікродермабразія, однак, це не просто мити шкіру отшелушивающее, і це не інвазивних і дорогих косметичні процедури, як хімічний пілінг або дермабразія. Використання мікродермабразії не тільки очистить шкіру або очистити пори, це не просто лікування акне, хоча ці побічні вигоди. Це більше, ніж просто поліровки від мертвих і суху шкіру. Лікування в домашніх умовах Мікродермабразія відображає клінічне лікування в результатах, але з перевагами економії грошей і часу.
Чому ці результати відрізняються від пілінгу обличчя? Тертя від мікродермабразії кристалами тертя вашої шкіри видаляє пошкоджені і зрілі клітини шкіри з інтенсивністю сильніше, ніж типові маски для обличчя. Ви можете просто підняти від поверхневих шарів шкіри проблеми шрамів від вугрової висипки і інших товстих шрамів, зморшок, зміна кольору шкіри і розтяжок по очищення від рогового шару, зовнішнього шару епідермісу. Ваше обличчя після сесії буде червоною і роздратованою більшою мірою, ніж звичайний скраб ніколи не викликають. Це очікуване негайних результатів після один раз.
природного лікування шкіри: результати
І це все, що комплекти мікродермабразії будинку робити? Дивним в нашому тілі, що ми добре реагують на подразники. Все, що не вбиває нас, робить нас тільки жорсткіше, чи не так? Важкі видалення клітин шкіри через природні процедури по догляду за шкірою є секретом. Після цього шкіру потрібно час, щоб відновити сили і виправити. Організм природним чином виробляє свіжі клітини, які зроблять їх шлях через різні шари нашої шкіри, однак після мікродермабразії, наше тіло реагує на пуску виробництва нових клітин, щоб витіснити ті, які були скинув геть. Завдяки мікродермабразія, клітин шкіри, які були нещодавно зроблені більше і краще структурований, тим самим кардинально змінити зовнішній вигляд вашої шкіри, запобігти появі зморшок і зменшити ознаки передчасного старіння.
Ефекти мікродермабразії є найпотужнішим в шкірному шарі. За допомогою досліджень, було виявлено, що фібробласти стати більш рясними, збільшення виробництва колагенових волокон. Колаген є білок, який надає нашій шкірі її товщину. Коли наша шкіра втрачає свою товщину, зовнішній шар більше не розтягується, і ми втрачаємо, що “жорсткий” вигляд здорової шкіри. Волокна еластину також збільшити і стати краще організовані, даючи нашій шкірі еластичність. Це збільшення дозволить запобігти і позбутися від зморшок. Ciao знаки майбутнього натяжкою.