ін’єкцій – набагато переважніше спосіб очистити недоліки шкіри

Косметична форма ботулінічного токсину, які часто називають ботокс, є найпопулярнішим нехірургіческіх ін’єкції. Він тимчасово зменшує або усуває зморшки і складки лоба. Токсин тимчасово паралізує м’язи, які викликають зморшки, в той час надають шкірі більш гладкий, більш свіжим зовнішнім виглядом. Він надійно усуває зморшки навколо чола і очей на строк до шести місяців.

людини і бика ін’єкції і жиру передачі

Людини на основі колагену заповнює особи, включаючи області губ, під очима, гусячі лапки і зморшки. Ці процедури складаються високоочищеного людського колагену, природний білок, який підтримує структуру шкіри. Він використовується для корекції контурів м’яких тканин, таких як зморшки і шрамів від вугрової висипки.

Вона виробляє результати, які можуть тривати до п’яти місяців. Так як окремі триває з цими препаратами, більше колагену накопичується і залишається, тому результати можуть тривати довше. Оброблюваної області, як правило, переповнені при першій обробці, тому що багато разів до 40% його розсіюється протягом короткого часу.

Бичачий колаген приходять з коров’ячого тканини і, як правило, використовується для додавання повноти області губ, вище і нижче очей, а щоб зменшити гусячі лапки і зморшки. Тому що деякі люди мають алергію на це, ви повинні мати алергічну пробу перед обробкою.

Результати можуть тривати протягом чотирьох і більше місяців, але схожий на людину на основі колагену, продовження використання за час знайдете деякі з колагену останки і результати може тривати вічно.

Крім того, як людини на основі колагену, до 40% бичачого на основі колагену швидко зникає, так що область, як правило, переповнені на початковому етапі.

У процедурі передачі жиру, лікар може витягти жирові клітини з частини вашого тіла, підготувати клітини, а потім передавати їх через ін’єкції в губи, очі, носогубной складки чи області. Лікарі можуть використовувати різні методи, щоб підготуватися жирові клітини, і техніка, використовувана можуть вплинути на довговічність результатів.

вода, кислоти та синтетичній основі ін’єкцій

Вода, кислота і синтетичній основі ін’єкцій містять частки, зважені в розчин на водній основі. Вони також використовуються, щоб зменшити поява зморшок і складок шкіри навколо рота і носа. Вона також може працювати, щоб виправити певні типи шрамів.

Ці процедури є нетоксичними і може тривати до шести місяців або більше. Водні розчини не повинні бути розміщені навколо губ завдяки своїм великим розміром частинок.

Деякі торговельні марки містять гіалуронову кислоту, природний вуглевод, який існує в тканинах людини. Гіалуронова кислота наповнювачів лікування носогубні складки, зморшки, гусячі лапки, і губи. Як правило, виявляється, що, гіалуронова кислота наповнювачів пропонують більш стійкі результати, ніж на основі колагену.

Синтетичні полі-L-молочної кислоти є синтетичним з натуральних джерел. Ці ін’єкції може лікувати шкірні складки, підборіддя відступом, видовбані щоки, запалі очі. Результати цієї процедури може тривати до двох років.

від лейбла ін’єкцій

Коли FDA схвалило речовини для медичних або косметичних цілях, так і для дуже конкретного використання. Тим не менш, FDA також дозволяє лікарям призначати наповнювачів для недавно виявлених цілей, які спочатку не були включені до FDA затвердження специфікації.

У ході косметичних процедур, пацієнти можуть бути приписані наповнювача для використання, який не вказаний на етикетці. Косметичні філлери зазвичай використовуються не за прямим призначенням, так як багато нові додатки постійно знайдено. Лікарі можуть також використовувати поєднання наповнювачів, налаштовані відповідно до лицьового налаштування кожного пацієнта. Якщо лікар прописує вам лікування не за прямим призначенням, переконайтеся, що він або вона є кваліфікований, навчений і досвідчений пластичний хірург з досвідом роботи в специфічне лікування ви отримуєте.