як косметична хірургія може доглядати за шкірою вм’ятини на стегнах

І чоловіки, і жінки посилаються любов ручки, шкіра вм’ятина, або виступ, який з’являється на стегнах, в якості однієї з проблемних областей. Зайвий жир, який з’являється на сторонах і задній панелі тіла також іноді жартівливо називають «зверху булочки”. Але вони зовсім гумористичний тим, хто має справу з дискомфортом і відсутність добре одяг, яка може бути пов’язана з проблемою.

Окремі осередки мляві м’язи, які любов ручки, здається, бути стійкими до дієти і здійснення, і вони часто засмутити багатьох чоловіків і жінок, які, здається, у відмінній формі і здоров’я в іншому випадку. Єдиний природний спосіб позбутися від них, щоб реалізувати і втратити зайву вагу на всьому протязі, в надії, що з часом вони зникнуть. Але, багато людей просто стали набридли з цим стійким області.

Для багатьох чоловіків і жінок, ці жирові відкладення на боках і задньої поступово з’являються як вони стають старше, але для деяких вони можуть бути залишилися після роботи дуже важко втратити помірне або велику кількість ваги. Вони можуть зробити контури вершин і вузькі джинси підходять небажано, з навислими мляві м’язи на поясі, хоча сорочки або джинсів розміру правильно і відповідає належним чином і в будь-якій області.

На щастя, є рішення косметичної хірургії доступні у вигляді ліпосакції. Ваш хірург зробить невеликий розріз, як правило, з обох сторін, а також використовувати трубки або палички для всмоктування з зайвого жиру. Це простий і простою процедурою, що ви можете пройти протягом години або близько того і повернутися додому в той же день.

Ви зможете повернутися до роботи протягом декількох днів відсутності будь-яких ускладнень, але ви, ймовірно, зазнають припухлість в області, з якої додаткові тканини були вилучені протягом декількох днів і це може бути за кілька тижнів до остаточного результати видно.

Ліпосакція ідеально підходить і призначені для пацієнтів, які фізично знаходяться в хорошій формі, але хочуть ліпити, контур або фігуру тіла шляхом видалення деяких зайвий жир-це не повинно розглядатися як вирішення всіх ваших проблем, пов’язаних з надмірною масою тіла. Найкраще пройти дієти і фізичних вправ капітальний ремонт, який ви можете здійснити, щоб, як частина триваючого спосіб життя, скинути зайву вагу, а потім вибрати для ліпосакції, якщо ви не бачите результати в цій області.

Більшість хірургів дозволяють припустити, що, як тільки ви задовольнити ваші втрати ваги мети, чекати принаймні шість місяців, перед будь-який жир пов’язаних косметичних процедур, таких як підтяжка живота.