як вибрати аромат, який підходить саме Вам

Аромати можуть змусити вас почувати себе свіжим і навіть допоможе вам перетворити кілька голів. Дізнайтеся, як правильно застосовувати аромати для максимального ефекту аромат.

Аромат DOS:

* Чи не вибрати аромат, який підходить саме Вам. Різних ароматів буде мати різний ефект на людей, тому, перш ніж піти і купити той, який ви, як на вашого кращого друга, переконайтеся, що ви спробувати його на власній шкурі і подивитися, як ваше тіло реагує на хімію його.

* Чи не змінити ваші парфуми зі зміною сезону. Взимку може знадобитися більш сильний аромат, як холодно може зменшити потужність запах автора.

* У магазину для духів в другій половині дня, коли нюх знаходиться на своєму піку.

* Не носіть більше аромату, якщо у вас суха шкіра, ви повинні будете застосувати аромати частіше, ніж ті, у кого жирна шкіра.

* Чи не застосовувати ваші парфуми після того, як прийняв душ і висохли. Після душу або ванни, ваші пори відкриваються дозволяє бути парфуми, щоб вбрався в пори.

* Не наносити духи по точках імпульсу для максимального ефекту. Ваші окуляри імпульсу включають внутрішню сторону зап’ястя, на скронях, під колінами, за вухами, між щиколоток, пальців ніг і стегон, а також у вашому декольте.

Аромат не можна робити:

* Не перестарайтеся. Нездоланний запахи можуть зробити людей навколо вас дуже незручно і навіть може викликати головний біль.

* Не розпиляти духи поруч перлів або біжутерії. Тому що духи надають з алкоголем він може позбавити ці дорогоцінні камені і видалити їх покриття.

* Чи не поєднуйте духи з дезодорант або дезодорант мило. Поєднання запах може бути неприємним.

* Не купуйте духи, не зазнавши її на власній шкурі в першу чергу. Нанесіть трохи на шкіру і носити його протягом декількох годин, щоб побачити її реакцію, а також визначити, як довго він триває.