чудовий дизайн з довгою зачіскою

Для довгого волосся існує не тільки загальна зачіска називається косою. Ви можете зробити свою косу модно і стильно з вашій практиці і нашим керівництвом. Один, якщо цей тип стильні зачіски задрапіровані шиньйон. Це елегантні і в той же час ідеально підходить для вечірнього пікніка.

Розчісувати волосся і частина, яка в центрі від чола і до верхівки голови. Тепер зв’язати ваш назад волосся в кінський хвіст. І безпечний низький хвіст з критою групи. Після цього заплести ваші хвіст вільно в косу. Твоє спосіб плетіння простий, як звичайно. Візьміть праву пасмо волосся над центром нитки. Потім візьміть пасмо лівої на праву пасмо. Тепер візьміть прямо по центру і так далі. Продовжуйте цей процес до кінця. Закріпіть його з групою. Tuck риску під всім у петлю і закріпіть захопленнями.

Сторони волоссям є безкоштовним, тому гребінці ці блокування ретельно. Підніміть волосся і кривою його назад в цикл, якщо хвіст. Swirl це волосся над і під петлю і, нарешті, захопити його з смуги. Той же самий процес має бути зроблено з правого боку волосся. Таким чином привести до повної волосся, зав’язані в хвіст петлю і є драпіровані погляд шиньйон для вашого довгі і прямі волосся.

У вас повинна бути від 5 до 10 хвилин, щоб закінчити його всього процесу. Це легко для тих, хто зв’язати косу в своїх довгих волоссі. Довге пряме волосся і підходить для цієї зачіски. Вам знадобиться гребінець, вкриті групу і ручки, щоб завершити цю зачіску шиньйон. Його це все про конкретний стилі.

Тепер інша елегантно і красиво виглядають зачіску для довгого і гладких волоссі буде обговорюватися. Якщо у вас довге волосся, але це не об’ємні, то це не дуже важко, щоб надати йому стильний вигляд. Навіть ви можете не в стані вільного падіння його. Він буде схожий мотузку на вашому плечі. Вам просто потрібно мати фен з дифузорами вкладення з довгими прямими зубцями. Це дозволить додати до Вашого волосся потрібний об’ємний Несс і ваші волосся будуть шукати щільним.

Довгі густі волосся виглядає зазвичай неконтрольоване і часто заплутує легко. Це дуже важко мати об’ємну волосся і контрольованого волосся. Щоб отримати цей погляд на перший шампунем волосся, а потім стан вашого волосся. Розчісувати проділ його центрі. Тепер прикладіть дифузор з довгими зубцями вашому сушарку. Тепер висушіть волосся з цим контакт у вражаючому руху. З прямого потоку повітря Ваше волосся буде висушені і є ефект згладжування. Якщо ви хочете максимальній гучності посуньте зубцями по всій довжині волосся, а потім повертати прилад тобто дифузора. Повторіть це, поки у вас немає потрібного об’єму. Якщо ви хочете додати об’єму з боків і зверху потім посуньте зубцями по всій довжині волосся до коренів на верхівці і, нарешті, він обертається дифузорів. Це зробить ваше волосся об’ємними і додаткової щільною.