складають, щоб виглядати молодше (2)

Сьогоднішня стаття був викликаний красивою мій друг, який сказав мені, деякі з її макіяж стратегій. Це визнання змусило мене думати ……… вона, ймовірно, не єдиний, з цими питаннями. Так що це для вас дорогий друг і всім вам, що може мати відношення.

Я зрозумів, сьогодні вранці, що багато з вас беруть неправильний підхід до виглядати молодше. Метою має бути, щоб зробити вашу шкіру красивою і здоровою, так що необхідність у використанні важких макіяж, щоб приховати не треба. Замість поліпшення вашої шкіри Боюся багато хто з ваших тільки упаковки на більш макіяж … який зробить вашу шкіру гірше …. внаслідок чого ще більше потребують макіяж … і цикл починається.

Що не слід робити і що робити, замість цього:

Не використовуйте важкі макіяж, щоб покрити великі пори. За видами упаковки на макіяж ви фактично штовхаючи макіяж в пори тримати їх великими. Замість того, щоб використовувати хороший грунт. Хороший грунт дихає і діє як бар’єр, так що макіяж не потрапити у ваші пори, замість макіяжу сидить на вершині грунтовка робить ваші зморшки і лінії виглядають набагато менш очевидні. Я впевнений, ви помітите, що при упаковці на важкій макіяжу вона виглядає дуже добре спочатку, але як день носить на вашому зморшок і тонких ліній буде насправді виглядають гірше, як макіяж осідає в лінії і зморшки. Важкий макіяж не дозволяйте вашій шкірі дихати таким чином, блокуючи здатність вашої шкіри, щоб використовувати кисень до регенерації.

У зимові місяці це загальні для шкіри, щоб вичерпатися, що робить його виглядати старше. Це час, щоб не навалити купу “матеріал” з надіями швидко виправити. Суха шкіра робить зморшки виглядають гірше, так що в зимові місяці ви хочете переконатися, що ви використовуєте хороший зволожуючий крем якості щоранку і щовечора. Як я завжди проповідував …. використовувати нічний час з метою живлять шкіру. Використовуйте хороший очей і крем для обличчя в нічний час після хорошої чистки так що ваша шкіра може дихати у волозі. Використання хорошою маски вологи один або два рази на тиждень є прекрасним доповненням до вашої зимової режим догляду за шкірою.

Бути релігійним з вашим режим догляду за шкірою, не пропустіть кроки і не пропустіть використанням процедур вам потрібно для детоксикації, очищення, спокійно, заспокоїти і зволожити. Пийте воду! Ще одна область, часто упускається з виду протягом зимових місяців є використання хорошого сонцезахисного крему. Хоча сонце не світить пошкодження UVA і UVB причина і раніше відбувається з вашою шкірою. Завжди використовуйте сонцезахисний крем, навіть у зимові місяці.