рекламні ролики та косметики

Використання різних знаменитостей жіночої статі, рекламного ролика виробники в черговий раз створив величезний ринок, де вони відсутні. Це не означає, що продукти становлять не існувало. Вони зробили. І вони були багатомільярдної промисловості долара задовго до того, нікому ніколи не думали про рекламних роликах.

З початку ХХ століття з появою фільмів та їх подальше побічний ефект – красиві зірки! – Складають компанії розробляли продукти, щоб зробити середню виглядають жінки виглядати краще. Або принаймні, думаю, що вони виглядають краще. Макіяж був основним висококласні універмаги і бутіки високою ціною з самого початку роздрібного бізнесу. Навіть у перші дні, складають продукти були свої відділи. Продавщиці були найняті, які виставлені молодий, блискучий вигляд. Вони хапали жінок за руку, вивести їх на лічильник продажів, застосувати трохи цього, дотик, що і листкового про щось інше безкоштовно, а потім зробити продаж. Ранні продукти були продані в звичайному порядку – за їх значення в поліпшенні своєї зовнішності і їх ціну.

Перший складають знаменитостей у попередньо рекламного ролика епохи були не зірки, що жінки намагаються наслідувати, але керівники Голлівуді складають відомств, які зробили зірки виглядають так гламурно. І тому подібні Макс Фактор, макіяж майстер незліченних знаменитостей жіночої статі (та й чоловіки теж, до речі) і найуспішнішою лінії складають продукти народилися. Пізніше самі знаменитості, відчуваючи величезну віддачу грошових коштів за використання їх особі, ставлять себе на різних лініях складають продукти доступні в магазинах. Коли їх погляди зникли, коли їх кар’єра зупинилася наспівуючи разом, складають продукти також зникли.

А потім прийшов рекламні ролики. Раптом би був спосіб, щоб отримати жінок, зацікавлених у купівлі продуктів складають більше своїх телевізорів і чи був він успішним! Зондування з самого початку, що продукти повинні бути знаменитістю приводом, виробники придумали спосіб продати свою продукцію на жінок у всьому світі через телевізор. Зів’ялі і вицвітання зірок з музичного бізнесу, кіноіндустрії і телебачення бізнесу скочив на підніжку, щоб продати складові та інші предмети краси для американських жінок вантажівками. Ось гак, який вони використовували: складові рекламного ролика, і продукти не повністю знаменитості приводом. Знаменитість була лише там, щоб схвалити продукти нібито використовував її протягом багатьох років, щоб виглядати молодше і красивіше. Але сам продукт був створений, що носив ім’я й було продемонстровано візажист які працювали протягом багатьох років застосування складають незліченні красивих знаменитостей. Візажист НЕ була красунею себе, а “звичайні” жінки, які просто працювали над знаменитостями. Отже, домогосподарка дивитися в Де-Мойн, Чикаго чи в будь-якому місці не було зроблено, щоб відчувати себе потворними-менш гламурно.

Насправді знаменитості, як правило, кілька приниженими на складові рекламні ролики, як вони будуть часто з’являтися на шоу без будь-яких складають на. Ви б перемикати канали і закрити постріл з знаменитостей ви знаєте, буде з’являтися на екрані, і ви б зупиниться, ви помітите вона не виглядала так добре. Ви задалися б питанням, що сталося, і ви починаєте дивитися рекламний ролик. І ви будете чути її нескінченно говорити про те, як її зовнішність, її погляд, її краса була переважно успішну роботу художника і її лінія дивовижних продуктів, в той час як художник був застосування складають до її обличчя і перетворення її прямо перед вашими очима .

І крім того, ви!, Міс американська середня жінка, може мати ті ж самі продукти, що знаменитості користуються вже років, щоб зробити фільм чарівництво статися, секрет речі відомі тільки голлівудські інсайдери, доставлені прямо до вашої двері протягом декількох днів для низьких , низька ціна … ну ви зрозуміли ідею. Яка концепція! Не зрозумійте красиві знаменитості, з обличчям ангела, щоб продати продукт. Мати середній погляд візажист продати продукт в той час як красиві знаменитості перетворюється з середньої хочуть чудові прямо на ваших очах! І, звичайно, знаменитість була рівною або навіть більшість партнерів в прибутку від лінії, піднімаючи мільйони на цьому шляху для роботи днів, сидячи у зручному кріслі, в кондиціонованих пишністю, маючи макіяжу застосовуються до їхніх обличчях. Як сказав чоловік – тільки в Америці!