поширені питання про зубних імплантатах

Зубні імплантати стають надзвичайно популярними в якості заміни для зубних протезів або штучних зубів. Стоматологів по всій країні добре розбираються в установці зубних імплантатів, тому він стає таким же загальним місцем, як кореневого каналу. Якщо ви розглядаєте наявність зубних імплантатів покласти в, вам може знадобитися додаткова інформація, перш ніж почати роботу. Ось деякі з найбільш поширених питань про цю процедуру.

Запитання і відповіді № 1 про зубних імплантатах: Що таке зубні імплантати? Зубний імплантат являє собою постійну структуру холдингу на вставні зуби. Вона включає в себе установку гвинт в кістку щелепи.

Запитання і відповіді № 2 про зубних імплантатах: відбувається процес боляче? Тому що зубні імплантати встановлені у той час як пацієнт перебуває під анестезією, пацієнти нічого не відчуваю. Деякі пацієнти відчувають деякий дискомфорт, коли вони виходять з наркозу, але це незначний дискомфорт і не триває дуже довго.

Запитання і відповіді № 3 про зубних імплантатах: Мені потрібно знайти фахівця для виконання процедури? Більшість лікарів загальної практики мають досвід роботи з імплантатами. Просто тому, що стоматолог, сертифікованої на виконання процедури не означає, що він досвідчений, тому переконайтеся, що ви попросите посилання щодо стоматологів з досвідом зубних імплантатів.

Запитання і відповіді № 4 про зубних імплантатах: Чи можу я встановити зубів у імплантат відразу після процедури? Ні, це, як правило, рекомендується, щоб зуби не бути прив’язана до імплантату близько чотирьох місяців після процедури.

Запитання і відповіді № 5 про зубних імплантатах: Чи буде страхова заплатити за цю процедуру? Велику частину часу, страхові компанії вважають імплантати косметична процедура і не буде за них платити. Тим не менш, деякі компанії будуть покривати частини імплантатів, тому переконайтеся, що ви з вашою страховою компанією.

Запитання і відповіді № 6 про зубних імплантатах: Чи повинен я платити за весь авансом процедури? Більшість стоматологічних відділення надаватимуть платіжні плани значні роботи, як імплантати.

Запитання і відповіді № 7 про зубних імплантатах: Як імплантати відрізняються від зубних протезів? Протези утримуються на місці за допомогою клею, який зовсім не обов’язково проводити протезів на місце дуже добре. Імплантати сильний, постійний ведучий, який тримає вставні зуби на місці.

Запитання і відповіді № 8 про зубних імплантатах: Як довго служать імплантати? Імплантати, якщо покласти в правильно, повинен тривати все життя.

Запитання і відповіді № 9 про зубних імплантатах: Скільки імплантатів коштує? Вартість імплантати значно варіюється від пацієнта до пацієнта. Вартість буде залежати від того, де у вас в роті, вони повинні бути розміщені, і скільки необхідно вставив Більшість стоматологів дасть вам безкоштовну консультацію для стоматологічних імплантатів. Попросіть вашого стоматолог загальної практики про його або її досвід роботи з імплантатами, а потім попросити оцінку. Якщо ваш стоматолог загальної практики не переживається з імплантатами, попросіть його або її для отримання рекомендацій.

Запитання і відповіді № 10 про зубних імплантатах: Чи є обслуговування, пов’язані із зубними імплантатами? Велику частину часу, імплантати є постійними і не потрібно будь-яких інших значущих процедур, поки ясен і порожнини рота належним чином піклуватися.