отопластика загальні питання

Якщо ви розглядаєте косметичної хірургії вуха, або отопластика для себе або для своєї дитини, ви, ймовірно, є багато питань. Ось деякі з найбільш поширених з них, які можуть допомогти вам вирішити, якщо операція є правильним для вас або вашої дитини.

Які існують методи отопластика?

Деякі вимагають зміни форми вух або репозиціювання, а деякі вимагають просте скорочення. Залежно від того, що потрібно, хірург буде використовувати відповідну техніку. Наприклад, коли вони повинні бути побудовані або пом’якшена, хрящів метод скорингу будуть використані, щоб зробити розрізи прямо в хрящ.

Іншим методом є метод щадить хрящів. Це не вимагає розрізу і зміни форми, але використовує шви, щоб тягнути вухо в потрібному положенні. Існує, очевидно, менше рубців з цією технікою.

Це безпечна процедура для дітей?

Отопластика вважається одним з найбезпечніших пластичних операцій, доступних сьогодні, і для дорослих і для дітей. Вухо містить в основному тільки хрящ, а також задній частині вуха, де розріз зроблений не поблизу великих артерій або інших кровних ліній, так що не так багато шансів робити навіть випадкових ушкоджень.

Дійсно єдиний ризик, пов’язаний з процедурою є інфекція, а це просто можливість з будь-яким типом операції. З належними методами очищення й обробки Однак цей ризик можна звести до мінімуму. І в той час це безпечна операція, ваша дитина буде відчувати певний біль і дискомфорт після операції, для яких потрібно буде підготувати його або її.

Чи буде значні рубці?

T він надрізи уздовж задньої частини вуха в складці поруч з головою. Там будуть шрами, які буде перший червоний, але вони будуть зникати з пурпуровим кольором після часу і, ймовірно, буде майже непомітним в силу свого положення. Будь-хто, у кого довге волосся легко зможе приховати сліди невеликі шрами.

Скільки часу це займе, щоб зцілити?

Повне загоєння займає приблизно шість тижнів, хоча дорослі, як правило, повернутися до роботи протягом декількох днів, а діти можуть повернутися в школу після тижня. Там будуть деякі набряк і дискомфорт або “хворобливість”, які можуть зберігатися протягом декількох тижнів, але знеболююче, пропонуються хірургом в кінці процедури, щоб допомогти полегшити болі. Діти повинні бути обережні, протягом принаймні кількох тижнів, щоб не отримати до грубих в їхні ігри, щоб запобігти розриву або розрив швів.

Може отопластика відновити знівечені вуха?

Так, з чудесами сучасної науки і медицини як вроджені дефекти вуха і травми викликані деформаціями може бути встановлена, принаймні до певної міри ця операція. Хряща і інших тканин можуть бути використані для відновлення вух для більш природний зовнішній вигляд.

Чи буде операція бути покрита моя страховка?

Більшість рутинних косметичні операції не впливають на будь-якому з центральних функцій організму і тим самим вважається виборної страховими компаніями. Єдиний випадок, коли страхування може заплатити за операцію є реконструктивна хірургія необхідна для деформованих або отримують каліцтва ті. В іншому випадку, ви можете часто фінансують отопластика з оплатою плани.