медичні спа-процедури

Medi-курорти можуть лікування всі, від целюліту до акне, і використовувати всі види лікування, як ботокс, тіло скульптури, хімічний пілінг і маски для обличчя. Вони дуже зручні і розслабляючий шляху поліпшення здоров’я вашого організму і зовнішній вигляд протягом кількох коротких годин.

зменшення целюліту

Целюліт є те, що зовнішній вигляд небажаних ударів сир поряд жирових відкладень на тілі. Це обумовлено тим, опуклі жирових клітин, але це не медично небезпечно, просто потворно!

Ви можете мати пакет целюліту на Medi-Spa, який включає лікування, яке може розділити ваші жирові клітини один від одного, покращують здатність організму позбавитися від токсинів, які сприяють целюліт, і дозвольте вашому сполучної тканини розтягуватися і стабілізуватися.

Найбільш поширені програми обгортання і ліпосакцію і кремів. Важливо розуміти, однак, що це може бути неможливо повністю усунути целюліт.

Ботокс

Для тих, хто хоче дати їх особи молодше, свіже виглядає шкіри, зі зниженням поява зморшок і тонких ліній, санаторно-курортне лікування часто дає можливість ін’єкції ботокса. Ботокс є хімічна речовина, яка походить від ботулінічного токсину і, по суті паралізує м’язи, які створюють глибокі зморшки на обличчі. Це займе не більше півгодини і не передбачає будь-яких розрізів або навіть будь-який період відновлення.

Професійні косметичні просто вводить ботокса під шкіру обличчя, де ви хотіли б бачити зморшок і поліпшення без анестезії не потрібно. Результати можуть тривати до 3 або 4 місяці довго, але більше процедур робиться для більш стійкі результати. Ботокс є особливо ефективним у зниженні вид борозни лінії між бровами, і відносно недорогі.

тіло скульптури

Якщо ви шукаєте більш обширний перегляд вашого тіла, санаторно-курортне лікування часто може надати вам процедури контурів тіла. Це включає в себе кілька операцій, щоб створити нову, більш скульптурний вигляд. Одна операція зазвичай включена в тіло скульптури є ліпосакція. Ця мета особливо вперті плями жиру і позбавляється від них, висмоктуючи жир з невеликою трубкою називається ліпосакція канюлі.

Пластика живота або абдомінопластика операції є загальними. Ця процедура означає видалення додаткової, провисання шкіри навколо живота і підтягнути м’язи живота, залишивши вас з жорсткішою, компактніше дивлячись тулуб. Інші форми включають в себе тіло скульптури тіла ліфтів у ногах, сідницях, або руки, і груди і тіло імплантатів.

хімічний пілінг

Хімічні пілінги популярних варіантів для тих, хто шукає м’який, свіжий вигляд шкіри. Вона включає в себе дозволяє хімічним розчином з’їдати самі верхні шари шкіри, відкриваючи нову, свіжу, неушкодженої шкіри. Хімічний пілінг може зменшити зовнішній вигляд плями, зморшки, і іноді може поліпшити пігментацію шкіри.

догляд за обличчям
Medi-курортів є відмінним місцем, щоб отримати догляд за обличчям, догляд за шкірою, що відлущує і очищає шкіру. Під час цього процесу кваліфікованих професійних очищає шкіру обличчя, дивиться на нього уважно при дуже яскравому світлі, використовується пара пара на обличчі під час відлущує верхні шари, усуває вугри, масаж обличчя і застосовує косметичні, живильна маска для лікування вашої шкіри типу. Догляд за обличчям коштують недорого і можуть дати особа оновленого зовнішнього вигляду.