лазерна черевної травлення в Манхеттені

Багато хто дивується, дізнавшись, що лазерна черевної травлення даний час пропонується в солідних пластикових центрів хірургії на Манхеттені забезпечує миттєву шість абс оновлення. Цей інноваційний метод контурів тіла є найкращим варіантом для тих, хто завжди хотів тіло, яке допомогло б їм видати за моделями. Тимчасові обмеження і місяці неефективних методів бодібілдингу більше не потрібно перешкоджати будь-якому реалізувати свої заповітні мрії.

черевної травлення з унікальною триплекс SmartLipo

Пластичні хірурги в Манхеттені в даний час використовують нові Триплекс SmartLipo контурів тіла прилад, вироблений компанією Cynosure, для задоволення потреб черевної травлення своїх пацієнтів. SmartLipo Триплекс медичного класу лазерної технології з потрійною довжини хвилі (1440, 1064 та 1320 нм) була проведена значна випробування і продемонструвала свою унікальність у залученні певних результатів. Гідним наступником двох довжинах хвиль SmartLipo MPX, нових функцій модальності на аналогічних принципах, але з чудовими і поліпшених функцій / атрибутів.

мінімально інвазивних, але дуже ефективна

Більшість з нас не розуміють, що у нас є м’язи живота приховані ковдри поверхневих шарів жиру. Черевний травлення є мінімально інвазивної модальність, призначеного переважаючим жировий шар для екстракції і показує горизонтальну і вертикальну борозни, які дають шість вигляд упаковки. Запатентована технологія мультиплексування дозволяє збільшити поглинання жирової тканини і більше результатів підтяжки шкіри на відміну від будь-якої іншої високої чіткості контурів тіла модальності в умовах сучасного ринку.

SmartLipo Триплекс поставляється з “розумною енергії системи доставки» – SmartSense ™ з ThermaGuide ™. Це дозволяє пластичних хірургів, щоб контролювати температуру шкіри пацієнта і підтримки енергії на оптимальному рівні, щоб запобігти травми і травми.

швидка процедура з мінімальними простоями

Як це швидкий темп лікування пацієнти вимагають тільки місцевої анестезії. Це дозволяє їм не спати під час процедури, навряд чи зондування болю чи дискомфорту. Відновлення тільки займає час на кілька днів, і майже всі відновити роботу без будь-яких ускладнень або дискомфорту.

Пластичні хірурги в Манхеттені, які пропонують лазерне травлення тримати черевну SmartLipo Триплекс в пошані, тому що це безпечний, ефективний і ніжний на тілі пацієнта. Крім того, як процедура контурів тіла, яка забезпечує позитивні результати, черевної травлення зростає попит з кожним днем.