кератоз Pilaris лікування та лікування

На жаль, як це генетичне захворювання шкіри, кератоз Pilaris не є проста або прямого лікування. Коли ороговілих папул утворюють бородавки, як тверді або ударів, у вас є кератоз фолікулярна. Навчити себе на кератоз, і ви можете знайти кращого засобу, щоб зменшити симптоми.
Ви повинні повністю присвятити себе часу, необхідного для лікування кератоз Pilaris. Ваше тіло буде продовжувати надвиробництва кератину, жорсткий білок, який був знайдений затикати фолікулярної пори, викликаючи виступаючими ударів. Через цих ударів, кератоз Pilaris часто називають “куряча шкіра”, серед інших імен.
Якщо ви хочете позбутися від цих ударів, є кілька простих кератоз Pilaris домашнє засіб слідувати певним правилам. Якщо у вас є цей розлад, ви просто один з багатьох, хто до цих пір знайти успішне лікування шкіри. Ці кроки є простими і недорогими способами, щоб отримати допомогу, не звертаючи візит до лікаря або дерматолога.
6 основних засобів кератоз Pilaris будинку
Наступні домашні засоби можна використовувати для лікування вашого кератоз Pilaris проблеми.
# 1: люфи
Коли ви приймаєте душ або ванну, використовуйте мочалку з миття тіла. При видаленні мертвої шкіри, ви допомогти вашому тілу в запобіганні фолікулярної засмічення.
№ 2: вимити обличчя м’яко
Шкіра на обличчі є чутливим. Хоча пілінгу необхідно, надмірна очищення буде тільки дратувати і ще більше погіршити стан вашої шкіри.
# 3: погладити вас шкіра суха, акуратно
При висиханні себе після душу або ванни, промокніть шкіру сухим рушником. Ви ж не хочете, щоб вичерпати вологи вашої шкіри. Вологу шкіру допомагає організму боротися з надмірною виробництво кератину, який підключається волосяних фолікулів.
# 4: Лосьйон
Не скупитися на зволожувачі і використовувати його щодня. Деякі зволожуючі варіанти сечовина, Alphahydroxy кислот або Сітківка, однією з форм вітаміну А. Нанесіть зволожуючі після душу.
№ 5: світла шкіра шкірки
Світло кірки може допомогти відкрити вже підключено фолікулів. Ці пілінги легко доступні в найближчій аптеці.
# 6: зволожують вашого будинку
Зволожувач може зберегти шкіру вологою і запобігти удари кератоз Pilaris. Портативні системи будинку, а також ті, які надають вашої печі широко продаються. Зволожувачі можуть бути особливо корисні взимку як нагрівачі висушує повітря у вашому домі.
Якщо ці домашні засоби не лікують ваші удари, ви можете спробувати рецепт Pilaris кератоз крем. Кілька варіантів лікування може бути лікування з молочною кислотою або місцевими кортикостероїдами, імуномодулятор ретиноидов або кремів. В крайньому випадку, ви можете досліджувати з дерматологом можливість лазерної кератоз Pilaris лікування, щоб позбутися від цих непривабливих ударів. Нарешті, ви можете вибрати для вивчення природних маршрутів з органічними кератолитическими інгредієнтів. Деякі хороші інгредієнти, щоб мати на увазі, є Salix чорна екстракт (природне джерело саліцилової кислоти) і Amorphophallus конжек порошку кореня.