кератоз Pilaris – генетичне захворювання шкіри

Кератоз Pilaris це спадкове захворювання шкіри, в якій волосяних фолікулів стати підключений з волоссям і омертвілі клітини верхнього шару шкіри. Це відбувається, тому що шкіра намагається оновитися. Зазвичай відмерлі клітини шкіри пролив би швидко убувають, але коли це генетичне стан присутній, вони спіймані в пастку в фолікулах. Волосяні фолікули отримують роздратованою і запаленої створення папули; крихітні грубі рожеві шишки на поверхні шкіри. Їх багато в постраждалого району і кожен з них ороговевшего епідермісу, як правило, досить червоний, але тільки навряд чи свербіж і ніколи не болить.
Явище, при якому зовнішнє ваги шкіри “важливі” і не линяють легко відомий як ненормальні зроговіння або гіперкератоз. Це те, що змушує мільйони крихітних ударів, які виглядають як мурашки на шкірі поверхні.
Іноді Гіперкератозная нарощування захоплює волосся всередині фолікула. Захоплені волосся стає скупчилися і може призвести до червоної подразненої удар, який може заповнити гноєм. Ці заповнені гноєм червонуваті шишки часто помиляються з бактеріальною фолікуліт або з акне.
Папули Pilaris кератоз зазвичай спостерігаються на плечах і стегнах, але також може показати на обличчі, спині і сідницях. Кожне грубе Bump являє собою конічну (колючих) штекер нагадують гусячі Bump.
Коли кератоз Pilaris з’являється на щоках, постраждалого району не тільки червонуваті, але він також відчуває себе грубо. Класичні “червонуваті” аспект цього типу обличчя Pilaris кератоз називається, за своїми клінічними ім’я, КП Rubra Faceii. Інший варіант на обличчі називається кератоз Pilaris атрофічний faciei, викликає червиві, як атрофія шкіри. Коли брови залучені, стан відомо як ophryogenes рубцующаяся еритема.
Кератоз Pilaris, за оцінками, страждає майже половина населення земної кулі. Спадкування недуги є домінуючим. Це означає, що тільки одна копія гена кератоз Pilaris необхідно, щоб вплинути на людину. Фактичне значення цього в тому, що якщо один з батьків має кератоз Pilaris, ймовірність дитини пари страждають кератоз Pilaris складає більше 50%. Якщо обоє батьків страждають хворобою, шанси ще вище.
Кератоз Pilaris і алергії, які впливають на нашу шкіру
Пацієнти з історією алергії шкіри найбільш схильні до цієї хвороби. Папули, як правило, з’являються у зв’язку з алергічним дерматитом і кілька видів сухих шкірних захворювань. Шкіри, постраждалих від алергії більш вразливий під час зими, яка означає, що ви повинні виявляти особливу обережність протягом холодних місяців року. Кращий кератоз Pilaris лікування може бути досягнуто шляхом застосування крему, який включає в себе Helix Aspersa Мюллер; сприятливе природне з’єднання, яке не буде дратувати шкіру.
Кератоз Pilaris зачіпає велику частину населення, і цей стан шкіри характеризується дуже маленькі і тверді шишки на колір обличчя. Ця недуга не шкідливо, але це може вплинути на ваш зовнішній вигляд і самооцінку. Люди з шкірною алергією, більш схильні до цього умові, і тому необхідно піклуватися про вашу шкірної алергії з натуральним продуктом по догляду за шкірою, щоб пригнічувати поява кератоз Pilaris.