зробити перехід на природний догляд за шкірою

Є так багато речей, щоб відстежувати для людей, які чесно піклуються про своє здоров’я і благополуччя. Ми повинні думати про речі, які ми їмо, порції, які ми їмо, скільки і які вправи ми отримуємо, і наскільки добре ми спимо. Існує так багато, щоб стежити за останній час, що я чесно ніколи не давав мій режим догляду за шкірою багато думав останнім часом, поки я не зустрівся з моїм дерматологом і найближчим другом. Він припустив, що найважливішим ключем до поліпшення здоров’я для мене було зробити перехід до природної системі догляду за шкірою.

Як тільки він сказав: «природний догляд за шкірою” Я визнаю, що я готувалася почути щось дійсно хіпі і безглуздих від мого друга. Я думав, що він збирався дати мені деякі спеціальні насіння, які в кінцевому підсумку перетворюються в спеціальних установках, що я міг потім протерти на моєму обличчі, і це буде мій природний метод догляду за шкірою. Я був неправий. Мій друг і я почали обговорювати мудрість знайшли час, щоб покласти здорових і натуральних продуктів у нашому організмі, але тоді не знайшли час, щоб піклуватися про продукти, які ми використовували на зовнішній стороні нашого тіла.

Я ніколи не замислювався про догляду за шкірою я використовую на моїй шкірі, але я гарантую вам, що я жодного разу не подумав, що потрібно, щоб зміни природного догляду за шкірою будь-якого типу. Я думав тільки про безпосередніх і видимих ​​впливає продукту на моїй шкірі, я ніколи не взяв час, щоб піклуватися про впливає, що я не бачив або про довгострокові впливає системи догляду за шкірою на моїй шкірі.

Зустріч з моїм дерматологом в той день, як я змінив би назавжди дивитися мою шкіру. Він сказав, що думати про те, в списку інгредієнтів на упаковці будь-якого продукту в якості рецепта. Він сказав, що я ставив всі ці продукти на моєму тілі, і що багато з них були наскрізь в добре під моєю шкірою. Я повинен бути настільки ж стурбовані тим, що я ставлю на моєму тілі, як і я з тим, що я ставлю в моєму тілі. Таким чином, він і я прийшов з великою природною системи догляду за шкірою у використанні.

Я використовую всі натуральні продукти по догляду за шкірою на моїй шкірі протягом останніх декількох місяців. І хоча я чесно не можу сказати, що великої різниці в тому, як моя шкіра виглядає, я впевнений, що я роблю всередині мого тіла величезну користь кожного разу я вибираю природний догляд за шкірою порівнянні з іншими варіантами.