знаючи, вільних радикалів і антиоксидантної їжу спосіб залишатися молодим

Крем проти старіння може бути першим вибором для тих, хто хоче, щоб уповільнити процес старіння. Але насправді, крему проти старіння або будь-який інший косметичної продукції може допомогти тільки на поверхні, і навряд чи може відновити на реальному місці причини. Реальна причина старіння набирає погляд, ми назвали вільними радикалами.

Вільний радикал розмір атома, який дуже малий і рухатися дуже швидко. Це реальний ворог, щоб отримати старіння. Як ми стаємо старше, він накопичується зруйнувати наші клітини. Вільні радикали атаки на білка, ліпідів, нуклеїнових кислот призводить до зниження їх відповідні функції, тим самим зменшуючи клітинну функцію, то функції органу, і, нарешті, організменний дію function.This називається реакції окислення, що призводить до пошкодження клітин.

Як окислення працювати в організмі людини

Життя людини живе за рахунок енергії процесу. Коли ми підвищити енергію, ми також метаболізм енергії, яка утворена цукру і жиру киснем дихати дюйма Це метаболізм не закінчується і виробляти нестабільні молекули, які знаходяться поза мітохондрій. І молекули, звані вільними радикалами. Тези вільні радикали будуть взаємодіяти з іншими атомів і молекул у клітинах і зробити клітку отримати спотворюють. Окислення є звичайною реакцією клітини для вироблення енергії на окислення киснем. Так що, хоча енергія операції змушують нас жити, вона руйнує нас.

Вільні радикали можуть взаємодіяти з клітиною і виробляють виведення з метаболізму. Якщо це виділення накопичується багато, це стримуватиме ДНК, РНК і синтез білка і знизити рівень енергії і біохімічних процесів. У Іншими словами, він буде руйнувати роботу клітин.

Як запобігти нашу себе від вільних радикалів?

Вільних радикалів відбувається кожного разу, коли ми дихаємо, тому, ми не можемо зупинити це відбувається. У всякому разі, наше тіло також виробляють антиоксидантний речовини для боротьби з вільними радикалами зазвичай. Коли ми молоді і в хорошому стані, наше тіло буде в змозі боротися з вільними радикалами це самостійно. Але коли ми стаємо старшими, здатність вільних радикалів бої меншою, ніж будь-коли. Таким чином, ми повинні прийняти в харчовій антиоксидантної або навіть додатковим.

Їжа антиоксидантом і доповнення

1. вітамін Е

Це речовина, яка може вигнати отрута походять від вільних радикалів. Він діє як поглинач вільних радикалів, щоб запобігти побічні продукти хімічної взаємодії між клітинами викликають пошкодження клітин. Вільні радикали можуть відповідати за всі або більшість дегенеративних захворювань, наприклад, артрит, хвороби серця, рак, старість і т.д. поглинання або очищення вільних радикалів б захистити наші клітини від такого роду травм. Візьміть в 400UI вітаміну Е в день знижує ризик смерті серця на 30-40%, але насправді, тільки 10-15 UI в день достатньо для боротьби з вільними радикалами.
Вітамін Е міститься в мигдалі, насіння, шпинат, гірчиця, перець і оливкове масло.

2. вітамін С

Вітамін С допомагає деяким з наших найважливіших систем організму. Це допомагає імунній системі боротися з іноземними загарбниками і пухлинних клітин. Вітамін С також підтримує серцево-судинну систему, полегшуючи жировий обмін і захист тканин від пошкодження вільними радикалами, і це допомагає нервової системи шляхом перетворення певних амінокислот у нейротрансмітерів.

Шкіри, зубів і кісток також отримати вигоду з вітаміну С колаж-формування. Це сприяє збереженню здорових кісток.

Вітамін С є повною у всіх фруктах і овочах, таких як зелений перець, цитрусові фрукти і соки, полуниця, помідори, броколі, ріпа й інші зелені листові овочі, солодкий картопля і білий, і дині. Папайя, манго, кавун, брюссельська капуста, цвітна капуста, капуста, гарбуз, червоний перець, малина, чорниця, журавлина, ананаси і також хороші ресурси вітаміну С.

Візьміть вітаміну С 300-400 мг на день збільшиться життя чоловіків протягом 6 років, а для жінок протягом 1 року.

3. Вітамін

Вітамін А відіграє істотну роль у баченні, ріст і розвиток, розробка і підтримки здоров’я шкіри, волосся і слизових оболонок; імунних функцій і відтворення.

Він також поставляється з продуктів тваринного походження, такі як яйця, м’ясо, молоко, сир, вершки, печінка, нирки, тріска, палтус і масло риби. Тим не менше, всі ці джерела – за винятком знежиреного молока, які були збагачені вітаміном

Вітамін А міститься в бета-каротином їжі. Чорнослив, морква, гарбуз, капуста, абрикоси, кавуни, манго та інші фрукти і овочі кольору повні бета-каротину.

Відповідно до рекомендацій доктора Клода Chauchard, французький медичний професор, ви можете взяти в вітамін А 5 мг на день для жінок і 10-15 мг на день для чоловіків.