духи сім’ї

Духи поставляється в чудове різноманітність ароматів і ці були згруповані в різні категорії або сімей. Квіткові сім’ї містить такі аромати як лаванда, жасмин, троянда, магнолія і багато інших. Вони можуть бути куплені окремо, але частіше духів являє собою суміш з декількох компонентів, або однієї сім’ї або інших осіб.

Фруктові аромати містять пишною стиглості полуниці або ківі, але також включають чіткі лимонної ароматів, таких як мандарин, лимон і апельсин. Вони популярні в літню погоду. Земляні запашний ароматами лісу і гори знаходяться в чоловічих ароматів. Сосни, сандалового дерева та інших диму або мшиста аромати знаходяться всередині Вуді сім’ї.

Близький родич сім’ї деревних Сходу; пряний, потепління і екзотичні, вони дещо легше, ніж деревне, але все ще з сильною, що земна упівголоса. Зелений – як припускає його назва, – нагадує один з весни, з запахом свіжоскошеної трави і нові листя. Інші сім’ї є морські духи, з ароматом океанські бризи; Fougere, чоловіче поєднання дубового моху і лаванди, тютюну і шкіри, сильно чоловіче як випливає з їх назви, і aldehydics який зроблений повністю з синтетики, наприклад, Шанель № 5.