вузловий акне

Вузловий акне визнається і характеризується блокування сальних залоз, що часто виробляють запалення шкіри і роздратування тканин. Вузловий акне сильно відрізняється від простої прищ або Уайтхед Однак, якщо ці прості форми акне не лікувати належним чином, вони в кінцевому підсумку перейти до вузлової акне. Пам’ятайте, що іноді з’являються вузлики близько до кисті, і це, що джерелом є вузловою акне. Цей вид прищів є не тільки дуже непривабливо це теж дуже болючий в більшості випадків.

Які найбільш ефективні методи лікування вузлової акне?

Перше, що ви повинні знати, що якщо ви думаєте, що вузловий акне ви ні в якому разі, форма чи форуму спробувати самолікування або лікування. Дуже важливо, щоб ви шукати порадою дерматолога ліцензованих для правильної діагностики та лікування. Найбільш ефективний спосіб перемогти це захворювання, щоб зловити його на ранніх стадіях. Це врятує вашу шкіру від рубців і можливої ​​інфекції. Якщо ви рознести інфекцію ви, швидше за все, отримують антибіотики з лікарем. Це не тільки вбиває інфекцію, він також допомагає подальших спалахів, які можуть статися.

Деякі пацієнти не реагують на антибіотики. У цих випадках лікар зазвичай прописує изотретиноин. Це оральний препарат, який приймається 1-2 рази на день і може тривати до 15-20 тижнів. Ізотретиноїну є дуже потужним ліки, але у нього є свої побічні ефекти. Ізотретиноїну не призначається жінкам, тому що, як відомо, викликають вроджені дефекти. Ізотретиноїн також відомо, викликають свербіж, рота і сухість шкіри, болі в м’язах і носових. Якщо ви повинні використовувати ці ліки прийняти крайню обережність і звернутися до лікаря відразу ж, якщо у вас є якісь тривожні симптоми.

Якщо вам трапиться бути один з нещасних людей, які повинні пройти курс лікування, переконайтеся, що ви прямуєте за те, що доктор говорить вам, особливо якщо вони доручити вам приймати антибіотики. Це необхідно, щоб ви завершити весь обробці для того, щоб отримати кращі результати. Ви можете розраховувати на використанні спеціальних сформульовані мила і для вмивання обличчя, а також лазерної терапії.

Вузловий акне є, як рак в тому сенсі, що вони не можуть знайти причину цієї хвороби, яка дратує робить постійного лікування малоймовірно. Це не означає, що ви повинні бути жертвою вузловий акне. Є безліч варіантів для лікування вузлової акне і за допомогою лікаря, він може бути завойована.