Як лікувати герпес всередині губу якомога швидше – Поради для лікування герпесу

Я тільки що отримав герпес, який частково на мої внутрішні губи і частково на мої зовнішні губи, але в основному внутрішніми. Це прямо в центрі верхньої губи … так що я був просто цікаво, якщо я повинен ставитися до нього інакше, ніж нормальні герпес … і якщо так, то як. Якщо я не повинні ставитися до нього по-іншому, я б і раніше цінують всі поради про те, як позбутися цього якомога швидше. Як лікувати герпес Inside My губ якомога швидше?

Якщо у вас також є герпес, що ви хочете, щоб лікувати, то це може допомогти вам. Я знайшов ключ до зупинки герпес діятиме рано – як тільки ви відчуваєте поколювання, потрапити на вершину його з лікуванням. На додаток до попередніх рекомендацій сайт учасника лізину таблетки, пошук їжі діаграму, яка порівнює аргінін і лізин і подивитися на відносини – якщо у вас є дієта з високим вмістом аргініну (стейк і волоські горіхи), я виявив, що з балансу Лізин Таблетки (а ще краще, продукти з високим вмістом лізину – молочні і т.д.) творить чудеса, щоб зупинити вірус на початку реплікації. Хоча я не впевнений, по немедичною літератури в Інтернеті, чому це працює, з мого досвіду, це дійсно працює – і я цілком задоволені тим, що, коли у мене є одна.

Я знайшов себе в місцях без лізину таблетки під рукою, так що тільки що вибрали стільки йогурту, як я можу стояти, поки я не повернуся в дім / магазин, щоб отримати лізину таблеток. Якщо у вас є повномасштабної герпес в масивних реплікації, в більшості випадків існує не так багато зробити, ніж чекати його – звичайно, намагаються все під сонцем, щоб тримати його в чистоті (вторинної інфекції / запалення тільки робить їх гірше) і безболісно (я “Знайшов льоду і Аспрін хороший рельєф).

Я виявив, фармацевтичних препаратів, типу Валтрекс прискорити цикл – реплікація (зростання), сушіння, зцілення – попереджувальним, як тільки герпес видно і, безумовно, на своєму шляху. Але лізин може фактично зупинити герпес на її шляху – ви будете відчувати поколювання зупинки ж / протягом кількох годин – я зазвичай починаються з початкової 1000-2000 мг, а потім продовжують приймати 500 мг-1000 мг кожні півдня, поки я не упевнений, що він пішов. Успіхів вам у лікуванні та позбавленні від вашого герпес – і пам’ятайте, що – 15-30% людей у ​​США страждають цією інфекцією – так що намагайтеся тримати голову прямо!