Як запобігти герпес ВПГ 1 – герпес лікування і профілактика поради (оральний герпес)

Я недавно контракт HSV 1 (герпес) від колишньої подруги. Я ніколи не отримаєте герпес, але вона завжди відчуває, як наждачний папір на моїй верхній губі. Я пробував всі з лізину в Abreva. Хто-небудь знає домашнє засіб, щоб запобігти герпес? Запобігання є ключовим словом. Те, що працює краще для вас, щоб запобігти герпес? Як запобігти герпес HSV 1?

Якщо ви також хочете знати, як ви можете запобігти герпес HSV 1, то ця стаття допоможе вам.
Я також отримую хронічної герпес. Abreva не працюватиме, якщо вона є повною на спалаху, однак вона творить чудеса, якщо ви поклали його, коли він червоний, або якщо є крихітна шишка. Носіть його з собою всюди, але дезінфікувати руки відразу після. Мій лікар прописав Валтрекс мені кожен день і приймати 1000 мг на день, це все ще не придушити в собі спалаху.

На жаль, вірус знаходить спосіб мутувати, і це стане стійким до лікарських препаратів. Я знаю, як вони можуть зруйнувати ваше життя протягом 2 тижнів +. Щоб знизити спалаху вам потрібно зробити зміну способу життя. Висипатися, керувати рівнем стресу, триматися подалі від сонця і від кислої їжі, приймати вітаміни і не їжте продукти, багаті Argenine. (Волоські наприклад майже миттєво дати мені виразки).

Ваша власна імунна система є кращим способом, щоб запобігти цьому жахливе захворювання. Але коли ви отримаєте один, зберігати спокій і спробувати використовувати мазь називається “Zilactin” застосовувати його з Q-Tip. Він знімає біль, після першого дня, стояти в душі і нехай теплу воду пом’якшити його, і він буде сочитися по собі. (Не вибирайте на нього і не торкайтеся його тільки зробить його червоним, що ще гірше, і шрам!

Нехай він струпами по собі отримати-багато-з-інше-так-ваше тіло може зцілити себе.) Я ненавиджу ваші розриву міхура про ліки, але це тільки зробить ваш більш вірулентних вірусів! (Лікарської стійкістю ). Візьмемо L-лізин (доповнення). Я беру 3 кожні 4 години, він допомагає відновити тканини, це не диво, але це проясниться швидше. Ібупрофен допоможе з болем. Пийте тонн води і не возитися з продуктом під назвою “Releev” вона продається за 18 баксів і пахне як формальдегід, коричнева вода. Він нічого не робить, а насправді я думаю, що це робить його зліше.