Дізнайтеся подробиці алергії кішки

Багато власників кішки також страждають від алергії кішки. Так чому ж ми взагалі збереженні домашніх тварин тоді? Ну, якщо ви любитель кішок, то, що це дурне питання, тому що просто немає, як ви могли розлучитися з вашим вихованцем, навіть якщо вона змушує вас чхати або свербіти зараз і потім.

Ви не можете бути в змозі повністю позбавити себе від кішки алергія, але ви можете допомогти їм управляти декілька. Якщо хтось у вашому будинку кішка страждає від алергії, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти їм.

Котяча шерсть дуже легкий тому він плаває повітря у вашому будинку, особливо якщо ваші домашні тварини, як бігати навколо будинку багато.
Здавання вашого котячого одного сну на ліжку це не дуже гарна ідея, якщо ви страждаєте від алергії кішки. Це може бути нелегко дотримуватися, якщо це те, що ви обидва, щоб використовувати. Можливо, вам доведеться закрити двері і тримати їх зі свого номера в цілому. Повірте мені, це те, що я повинен був зробити. До речі, мої очі не сверблять, як багато зараз!

Якщо ваш вихованець спить на вашому ліжку, то переконаєтеся, що ви миєте постільні речі принаймні, один раз на тиждень, щоб видалити всі лупа. Користуйтеся гарячою водою для прання, а також.

Деякі люди навіть використовують повітряні фільтри HEPA або очисники повітря в їхніх будинках теж. Це не те, що я намагався, але це дійсно допомагає очистити повітря у вашому домі. Вони допомагають з іншими повітрі алергенів мати також.

Ще одна порада, щоб допомогти зменшити симптоми алергії кішки є використання хорошого вакууму HEPA чистіше. Я часто вакуум, щоб допомогти усунути алергени від підлоги. Справді, пропилососити меблі часто також.

Якщо вихованець має ліжко або улюблене крісло, то, очевидно, що потребує регулярного чищення, а також.

Деякі люди рекомендують злегка втираючи тканина з мікрофібри на ваше пальто домашніх тварин, щоб допомогти видалити видимі лупа. Проконсультуйтеся з ветеринаром, щоб побачити, чи є такі продукти, як м’який шампунь, який допоможе зменшити лупа.

Вимийте руки відразу ж після ласки і не тріть очі після ласки вашої кішки.

Це всього лише кілька порад, які допоможуть захистити вас від алергії кішки. Відвідайте мій сайт для більш корисної інформації кіт.